M4 agua konuşma ses az cıkması

Sponsorlu Bağlantılar

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
M4 agua konuşma ses az cıkması
Arkadaslar ben Sony m4 agua kullanıyorum telefonun konuşmada sesı az geliyor nedeni ne olabilir arkadaslar

Mr.Sun

Mr.Sun

Üye
genelde suyla temasında oluyor

Mr.Sun

Mr.Sun

Üye
zamanla kendi düzelir

ali54st

Üye
ben internette gördüm yazılımsal oluyomuş o sıkıntı yazılım yükle yada hard format at düzelir belki denemende fayda var :D

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
ben internette gördüm yazılımsal oluyomuş o sıkıntı yazılım yükle yada hard format at düzelir belki denemende fayda var :D
Yazılım ile alakalı oldugunu sanmiyorum sorun 1 yada 2 haftadır var

ali54st

Üye
internette görmüştüm olurmu bilmem ama denemekten zarar gelmez ama garantisi varsa garantiye verin o zaman hiç uğraşmayın

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
internette görmüştüm olurmu bilmem ama denemekten zarar gelmez ama garantisi varsa garantiye verin o zaman hiç uğraşmayın
Garantiyede vermek istemiyorum mazlum saglam telefon bozabiliyorlar

ali54st

Üye
telefonunuzda önemli bişey yoksa bi yazlım atmayı deneyin olmassa mecbur verceksiniz sonuçta bozuk cihaz bildiğim kadarıyla sony garanti konusunda iyiymiş servis olarak yani bişey olcağını sanmam sonyde

king662002

king662002

Üye
garantin varsa garentiye gönder

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
telefonunuzda önemli bişey yoksa bi yazlım atmayı deneyin olmassa mecbur verceksiniz sonuçta bozuk cihaz bildiğim kadarıyla sony garanti konusunda iyiymiş servis olarak yani bişey olcağını sanmam sonyde
Garanti iyi olabilir ama iş te yinede türkiyede pek saglam durmuyor
Baz istasyonun dan da kaynaklanabilir mi arkadaşlar sorun hat pttcell

ali54st

Üye
olabilir mesela wodofone takıp deneyin aynı sorun olursa artık mecbur vericeksiniz :) mesela hattınız çekmemeye başladığında seskısılır biraz bilirsiniz belki çekmediğinden yapabilir ama çektiği haldeyse verin hiç uğraşmayın

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
olabilir mesela wodofone takıp deneyin aynı sorun olursa artık mecbur vericeksiniz :) mesela hattınız çekmemeye başladığında seskısılır biraz bilirsiniz belki çekmediğinden yapabilir ama çektiği haldeyse verin hiç uğraşmayın
Evde sorunsuz kullandım telefonu ama iş yerinde sesi duymak için kulağıma yapıştırıyordum

ali54st

Üye
o zaman büyük ihtimalle hat yapıyo ama mein olmak için evde çeken bi hat takın deneyin
büyük ihtimalle hattandır o zaman

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
o zaman büyük ihtimalle hat yapıyo ama mein olmak için evde çeken bi hat takın deneyin
büyük ihtimalle hattandır o zaman
Ama iş yerim dede sorun yoktu avea sorunsuz çekiyordu

ali54st

Üye
bazen hat çekiyo gibi görünür fakat tam olarak çekmez oluyo bazen iş yerinizde başka bi hatla deneyin en iyi öyle anlayabiliriz sorunu

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
bazen hat çekiyo gibi görünür fakat tam olarak çekmez oluyo bazen iş yerinizde başka bi hatla deneyin en iyi öyle anlayabiliriz sorunu
Suan bulundugum yerde sorun yok iş yerin den de ayrıldım

ali54st

Üye
çok yardımcı olamıyorum fakat bi deneyin iş yerinde başka hattı çünkü telefonda sorun olsa evdede ses az gelir mantıklı düşünürsek

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
çok yardımcı olamıyorum fakat bi deneyin iş yerinde başka hattı çünkü telefonda sorun olsa evdede ses az gelir mantıklı düşünürsek
Banada baz istasyonunda sorun var gibi geldi
Soyle soyleyım evde bazen telefonun sesini kısıyorum cok cıkıyor dıye o derece normal ama eski iş yerim de sesi kısık mı telefonun diye baktığım cok oluyordu kısık olmadıgı halde