Lütfen yardım çok acil bıktım artık....

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
4EverNight

4EverNight

Üye
    Konu Sahibi
Lütfen yardım çok acil bıktım artık....
S.a arkadaşlar ben sizden bi konu hakkında bilgi almak istiyorum.

Beyler benim N96 16gb v30 telim war fakat 2. el oldğ için güvenlik kodunu bilmiyorum bunun bir çözümü olduğunu öğrendim nemesis adlı bir programla kırıldığını söylediler sonra bir konudan öğrendim ovi suite - Pc suite - nokia cable driver- Nemesis vb. yazılmıların hepsinini indirdim kurdum fakat teli kablo ile bağlıyorum pc suite modunu seçiyorum nemesise giriyorum device info bölümünde bunlar war;

Checking Framework...Done.
->..pdginterfc.dll version: 1.0.479
->....pdg4fbus.dll version: 1.0.1685
->....pdg4mbus.dll version: 1.0.106
->.....pdg4fls.dll version: 1.0.1165
->....pdg4flsc.dll version: 1.0.0.58
->pdgphonebook.dll version: 1.0.192
->.bb5usbflash.dll version: 1.0.0.43
Reading Virtual USB device...Done.
->******: F77CE294, HW: 0.0
Testing Interfaces...
->USB DKU2....Supported.
->USB CA-53...Supported.
Testing Directories...
->DCT4 Loaders Dir('Flash')......Found.
-->0 file(s) found.
-->Please copy the loaders first!
->ADSP Loaders Dir('FlashUsb')...Found.
-->0 file(s) found.
->DCT3 Loaders Dir('fls1sup')....Found.
-->0 file(s) found.
->Products Dir('products').......Not Found.

Phone info bölümüne geçip scan dediğimde altta Scan for Product ... Error! diyor her yerden çözümler aradım fakat gende bulamadım bezdim artık çok bişey istemiyorum kodu kırsam yeter lütfen bezdim artık birisi bana yardım etsin...

Şimdiden Teşekkürler.

Site yöneticilerine ve üyelerine saygılarımla. İyi akşamlar...

--------------- Ekleme ---------------

Lütfen arkadaşlar yardımm!!!..

Arkadaşlar hadi amaa

ilhamikd

ilhamikd

Üye
kardes telefoncular 5 teleye kırıyorlar hic ugrasma deymez

Kobra_FighterTR

Kobra_FighterTR

Üye
Telefoncuya Götür 5 TL Ver Kırılsın ;) Hiç Uğraşma Uğraşıpda Daha Fazla Masraf Çıkarmaya Değmez ;)

ali601

ali601

Üye
Aynen arkadaşlara katılıyorum.Ama o 5 Tl mücadelesi değil , inat edip evde kırma mücadelesi :D Ama bende yapamadım telefoncu kırdı kodu 5 TL'ye :ok:

ibrother

ibrother

Üye
ya hacı yanlış programı indir mişin rus sitelerin de bu kodu kıran program var ben bulp sana yollarım inşallah e mail ini ver bana **** a yolla. bu arada öğrenmek ten sakın vazgeçmee azmedersen her şeyi başarabilirsin sakın kimseyi dinleme eyvllah

MSN adresi vermeyiniz..

laglagaa

Üye
S.a arkadaşlar ben sizden bi konu hakkında bilgi almak istiyorum.

Beyler benim N96 16gb v30 telim war fakat 2. el oldğ için güvenlik kodunu bilmiyorum bunun bir çözümü olduğunu öğrendim nemesis adlı bir programla kırıldığını söylediler sonra bir konudan öğrendim ovi suite - Pc suite - nokia cable driver- Nemesis vb. yazılmıların hepsinini indirdim kurdum fakat teli kablo ile bağlıyorum pc suite modunu seçiyorum nemesise giriyorum device info bölümünde bunlar war;

Checking Framework...Done.
->..pdginterfc.dll version: 1.0.479
->....pdg4fbus.dll version: 1.0.1685
->....pdg4mbus.dll version: 1.0.106
->.....pdg4fls.dll version: 1.0.1165
->....pdg4flsc.dll version: 1.0.0.58
->pdgphonebook.dll version: 1.0.192
->.bb5usbflash.dll version: 1.0.0.43
Reading Virtual USB device...Done.
->: F77CE294, HW: 0.0
Testing Interfaces...
->USB DKU2....Supported.
->USB CA-53...Supported.
Testing Directories...
->DCT4 Loaders Dir('Flash')......Found.
-->0 file(s) found.
->ADSP Loaders Dir('FlashUsb')...Found.
-->0 file(s) found.
->DCT3 Loaders Dir('fls1sup')....Found.
-->0 file(s) found.
->Products Dir('products').......Not Found.

Phone info bölümüne geçip scan dediğimde altta Scan for Product ... Error! diyor her yerden çözümler aradım fakat gende bulamadım bezdim artık çok bişey istemiyorum kodu kırsam yeter lütfen bezdim artık birisi bana yardım etsin...

Şimdiden Teşekkürler.

Site yöneticilerine ve üyelerine saygılarımla. İyi akşamlar...

Lütfen arkadaşlar yardımm!!!..

Arkadaşlar hadi amaa

Arkadaşlar 5 Tl ver kurtul demişler haklısıınız katılıyorum ama bazen emek harcamak birşeyi kendinin yapması çok daha güzel birşey nemesis programı ile ben kırdım dostum şöyle söyleyeyim bütün iş o bağlantıyı telefonda görmesi bunun bi kaç çözümü onlardan birtanesi kurduğun nemesis programının son sürüm olması ikincisi ise bilgisayarında pc suite var ise kurulu olduğu yerdeki nokia isimli klasörün adını değiştirmelisin ve tekrar bağlamalısın ayrıca genel tercihte olsun telefon birde nemesis programını aç açtıktan sonra usb sini tak ve tarat eğer olmaz ise tekrar çıkar tekrar tak birdaha arat ondan sonrasını biliyosundur zaten kardeşim devamı kolay asıl önemli olan bağlantıyı kurmak telefon ile inşallah işe yarar kolay gelsin

STaT!C

STaT!C

Üye
Kardeşim ben de yaşadım n80 in güvenilk kodunu kırmıştım işin nemesisle:oke: telefonunu pc ye usble pc suite modunda bağla sonra nemesisi aç sağ üst köşede büyüteç var ona tıkla sonra gelen ekrandan toolsa tıkla daha sonra iki buton var sağ alt köşede testing ve factory settings die. factory settinge tıkla çıkan ekrandan user code u işaretle diğer işaretleri kaldır. yalnızca user code ve symbian işaretli olsun sonra resete tıkla 12345 oldu :ehe

4EverNight

4EverNight

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar 5 Tl ver kurtul demişler haklısıınız katılıyorum ama bazen emek harcamak birşeyi kendinin yapması çok daha güzel birşey nemesis programı ile ben kırdım dostum şöyle söyleyeyim bütün iş o bağlantıyı telefonda görmesi bunun bi kaç çözümü onlardan birtanesi kurduğun nemesis programının son sürüm olması ikincisi ise bilgisayarında pc suite var ise kurulu olduğu yerdeki nokia isimli klasörün adını değiştirmelisin ve tekrar bağlamalısın ayrıca genel tercihte olsun telefon birde nemesis programını aç açtıktan sonra usb sini tak ve tarat eğer olmaz ise tekrar çıkar tekrar tak birdaha arat ondan sonrasını biliyosundur zaten kardeşim devamı kolay asıl önemli olan bağlantıyı kurmak telefon ile inşallah işe yarar kolay gelsin
Allah Razı olsun kardeşim çok teşekkürler başardım sonunda...:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt