lütfen bir öneri

• 9 Mayıs 2011
  • 1084 Okunma
  • 23 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. arkadaşlar bana fiyatı hiç takmadan( yni çokta abartmayında :D) işte bu diyeceğim, asla bi sorunla karşılaşmayacagım, ulan adamlar yapmış be dedirtecek, fevkalade bi telefon önerirmisiniz??

Yazan: mcan9669
  2. iphone 4 tabbi fiyatı abartmayın dedin ama olsun olmadı N8 alabilirsin ama bozuk seri çıkarsa sorun yaşarsın olmadı az bekle anna ile çıkanları alırsın

3. n8 e güvenebilsem düsünmeden alırım ama güvenemiyorum

----------Eklendi @ 17:53:51 ---------- Yazıldı @ 17:52:42 ----------

bi de bu anna ne?

4. syimbian^3 ün yeni gelecek güncellemesi mesela android sürümleri gibi froyo ama o 2.1 buda pr2 işte ve bayağı düzeltildi telefon

5. Uroloki'ye katılıyorum.

6. galaxy s

7. Bune biçim bi imza :D

8. galaxy s, htc desire hd

9. iphone 4 :oke:

10. N8 veya C7 al tek bir problem bile yaşama.

11. N8'e güvenmemek için sebep yok tarif edecek tek kelime "çılgın" ufak tefek aksaklıklar vardı son güncelleme ile kusursuzlaştı

12. galaxy s2
    iphone 4
    galaxy s
    htc desire hd
    n8

13. N8 aktif kullanımda gayet başarılı bencede cılgın :oke:

14. paran yetiyorsa ip4 .. aLternatifi ise n8

şu an bende ikisi de var .. sorunsuz cihazLar

15. C7 derim :)

16. LG optimus black tavsiye edebileceğim telefonlardan ilki. hepsiburada.com ve bi kaç tane daha internet sitesinde satışa çıktı. yakın zamanlarda da teknomarketlerde satışa çıkacakmış. tasarımı gayet şık bir telefon. android 2.2 işlemcili, 5mp kameraya sahip ön kamerası 2mp ve sanırım şu anda hiç bir telefonun ön kamerası bu kadar yüksek değil. en dikkat çekici özelliği de nova display. yani güneş ışınlarından dolayı fotoğraf çekme eziyetine son veren ekran teknolojisi. hepsiburada.com da 999 liraya satılıyor.

bir diğer tavsiyem de yine LG optimus one p503. android 2.2 işlemcili, 3 mp kamerası var, 3g smart tv özelliği var. bu cihaz da 600 lira civarında yanılmıyorsam.

diğer arkadaşların tavsiye ettiği telefonlar da iyi ama Lg fiyatları daha uygun. bir de şarj meselesi var tabi malum artık yeni nesil cihazlarda şarj şilkayeti çok fazla lg telefonlarında %50 şarj tasarrufu sunuyor.

17. bende LG optimus serisinden optimus one ve optimus black önerebilirim özellikleri hiçde fena değil. ayrıca androidin son versiyonu olan android froyo kullanmalarıda cabası.:oke::oke::oke:

olmaz dersen n8 de alınabilir. symbian dan çok fazla bişey bekleme ama alacaksan anna yı bekle derim belki yanıltır beni :oke:

18. apple iphone 4 derim canavar gibi telefon be

19. iphone 4 canavar gibi telefon .. tamiride canavar gibi para yiyor bir sorun olursa :)
    Paradan dert yok ise tabiki İphone al.

Fakat samsung a felan hiç bulaşma derim ben. çünkü servis olaraktan sıkıntılı olduklarını duymayan kalmadı.. he telefoncu tanıdığın var ise alınabilir..

Optimus Black e gelince.. optimus black yeni piyasaya çıkmış bir telefon, fakat genel olarak forumlarda yada inceleme yapan sitelerdeki konulaarı okursan farkı görebileceğinin kanısındayım. nova display teknolojisi kullanılması onu dahada en iyi smartphone lerden olma imkanı sunuyor tabiki fikir .. :oke:
    sony ericsson xperia son derece şık bir telefon düşünülebilir , altarnatif olarak ..:oke::oke:

technoblue bunu beğendi.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
21/09/2018 - 17:14