Yardım Lütfen bilen birisi yardımcı olsun!

Konu Sahibi
Lütfen bilen birisi yardımcı olsun!
Samsung s4 mini de ayarlar -güvenlik-sd kartı şifreleme yaptım daha sonra şifreyi kaldırmadan telefonu formatladım şimdi ise hafıza kartındakileri telofon görüyor ancak eski dosyaların hiç birini açmıyor yeni attığım her şey sorunsuz çalışıyor...
Diğer cihazlara taktım aynı şekilde görüyo ancak açmıyor. Eski bilgileri nasıl kullanır hale getirebilirim.Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleme:

kardeşim elinde nokia 2700 vb hafıza kartı takılabilen telefonlara tak hafıza kartını biçimlendir de sorun kesin çözülecektir benimde başıma benzeri birkaç olay geldi ben hep öle çözdüm dene derim

Bunu yapacak ilgili telefonu bulma imkanınız yok ise
Ya da Hafıza kartı takılabilen aparatlar bul, ona taktıktan sonra bilgisayarın ilgili yerine yerleştirdikten sonra hafıza kartını biçimlendir.
Bu şekilde de çözülecektir.
Telefonun tanımama durumunda Biçimlendirme seçeneklerini değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.

Konu Sahibi
Hafıza kartını zaten kullanabiliyorum ancak eski bilgilerin hiç birini açamıyorum. örn: resim gözüküyo ancak tıkladığım zamn dosya bozuk diyor açılmıyor. bütün eski dosyalarım bu şekli almış...
Hafıza kartını zaten kullanabiliyorum ancak eski bilgilerin hiç birini açamıyorum. örn: resim gözüküyo ancak tıkladığım zamn dosya bozuk diyor açılmıyor. bütün eski dosyalarım bu şekli almış.

bilgileri mi kurtak istiyorum yoksa hafıza kart üzerinde işlem mi yapamıyorsun amacın nedir söylersen yardımcı labilirim ?

videoda: Bu video oynatılamaz. resimde: simsiyah yıldırım işareti var yani resim yok diyor. world dosyalarında: dosya bozuk diyor. lütfen bilginiz varsa yardımcı olun.
world dosyası için play stordan office programı veya doc diye aratın ya işte play storda world dosyalarını açan programlar var onları deneyin video için video oynatıcı deneyin olmazsa buraya yazın haberlerinii bekliyorum
world dosyası için play stordan office programı veya doc diye aratın ya işte play storda world dosyalarını açan programlar var onları deneyin video için video oynatıcı deneyin olmazsa buraya yazın haberlerinii bekliyorum[/QUOTE]

yin olmazsa buraya yazın haberlerinii bekliyorum[/QUOTE]

kopyala yapıştıra izin veriyor mu ?
ordan alsan pc masa ustune kopyalasan orda ıslem yapmak daha kolay olur.
teamdan baglanırız belkı bı yardımımız dokunur canım kardeşim.

videoda: Bu video oynatılamaz. resimde: simsiyah yıldırım işareti var yani resim yok diyor. world dosyalarında: dosya bozuk diyor. lütfen bilginiz varsa yardımcı olun.
kardeşim Blade AzraiL adlı kullanıcı şunu denemeni öneriyor :

kopyala yapıştıra izin veriyor mu ?
ordan alsan pc masa ustune kopyalasan orda ıslem yapmak daha kolay olur.
teamdan baglanırız belkı bı yardımımız dokunur canım kardeşim.

Tepkiler: BLade AzraiL

mahmuts6

Üye
hafıza kartını biçimlendirip herşeyi sildikten sonra 7-data recovery isimli program ile silinen verileri pc ye çıkart. Verileri ancak böyle kurtarabilirsin diye düşünüyorum

Konu Sahibi
Evet bilgisayara kopyalanabiliyor.Eğer e-maili atarsanız bn size herhangi bi dosyayı atayım siz baksanız olur mu?