Yardım Lütfen bilen birisi yardımcı olsun!

Sponsorlu Bağlantılar

isimsiz322

Üye
    Konu Sahibi
Lütfen bilen birisi yardımcı olsun!
Samsung s4 mini de ayarlar -güvenlik-sd kartı şifreleme yaptım daha sonra şifreyi kaldırmadan telefonu formatladım şimdi ise hafıza kartındakileri telofon görüyor ancak eski dosyaların hiç birini açmıyor yeni attığım her şey sorunsuz çalışıyor...
Diğer cihazlara taktım aynı şekilde görüyo ancak açmıyor. Eski bilgileri nasıl kullanır hale getirebilirim.Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleme:

ahmetensar67

ahmetensar67

Üye
Samsung s4 mini de ayarlar -güvenlik-sd kartı şifreleme yaptım daha sonra şifreyi kaldırmadan telefonu formatladım şimdi ise hafıza kartındakileri telofon görüyor ancak hiç birini açmıyor...
Diğer cihazlara taktım aynı şekilde görüyo ancak açmıyor yardımcı olursanız sevinirim.

kardeşim elinde nokia 2700 vb hafıza kartı takılabilen telefonlara tak hafıza kartını biçimlendir de sorun kesin çözülecektir :) benimde başıma benzeri birkaç olay geldi ben hep öle çözdüm dene derim :)

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Bunu yapacak ilgili telefonu bulma imkanınız yok ise
Ya da Hafıza kartı takılabilen aparatlar bul, ona taktıktan sonra bilgisayarın ilgili yerine yerleştirdikten sonra hafıza kartını biçimlendir.
Bu şekilde de çözülecektir.
Telefonun tanımama durumunda Biçimlendirme seçeneklerini değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.

isimsiz322

Üye
    Konu Sahibi
Bunu yapacak ilgili telefonu bulma imkanınız yok ise
Ya da Hafıza kartı takılabilen aparatlar bul, ona taktıktan sonra bilgisayarın ilgili yerine yerleştirdikten sonra hafıza kartını biçimlendir.
Bu şekilde de çözülecektir.
Telefonun tanımama durumunda Biçimlendirme seçeneklerini değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.
Hafıza kartını zaten kullanabiliyorum ancak eski bilgilerin hiç birini açamıyorum. örn: resim gözüküyo ancak tıkladığım zamn dosya bozuk diyor açılmıyor. bütün eski dosyalarım bu şekli almış...
kardeşim elinde nokia 2700 vb hafıza kartı takılabilen telefonlara tak hafıza kartını biçimlendir de sorun kesin çözülecektir :) benimde başıma benzeri birkaç olay geldi ben hep öle çözdüm dene derim :)
Hafıza kartını zaten kullanabiliyorum ancak eski bilgilerin hiç birini açamıyorum. örn: resim gözüküyo ancak tıkladığım zamn dosya bozuk diyor açılmıyor. bütün eski dosyalarım bu şekli almış.

ahmetensar67

ahmetensar67

Üye
Hafıza kartını zaten kullanabiliyorum ancak eski bilgilerin hiç birini açamıyorum. örn: resim gözüküyo ancak tıkladığım zamn dosya bozuk diyor açılmıyor. bütün eski dosyalarım bu şekli almış...

Hafıza kartını zaten kullanabiliyorum ancak eski bilgilerin hiç birini açamıyorum. örn: resim gözüküyo ancak tıkladığım zamn dosya bozuk diyor açılmıyor. bütün eski dosyalarım bu şekli almış.

bilgileri mi kurtak istiyorum yoksa hafıza kart üzerinde işlem mi yapamıyorsun amacın nedir söylersen yardımcı labilirim ?

isimsiz322

Üye
    Konu Sahibi
bilgileri mi kurtak istiyorum yoksa hafıza kart üzerinde işlem mi yapamıyorsun amacın nedir söylersen yardımcı labilirim ?
Bilgilerin hepsi gözüküyo ancak açılmıyor. Bilgileri kullanır hale getirmk istiyorum.

isimsiz322

Üye
    Konu Sahibi
açmaya çalıştığın zaman ne gibi bi hata veriyor ?
videoda: Bu video oynatılamaz. resimde: simsiyah yıldırım işareti var yani resim yok diyor. world dosyalarında: dosya bozuk diyor. lütfen bilginiz varsa yardımcı olun.

ahmetensar67

ahmetensar67

Üye
videoda: Bu video oynatılamaz. resimde: simsiyah yıldırım işareti var yani resim yok diyor. world dosyalarında: dosya bozuk diyor. lütfen bilginiz varsa yardımcı olun.
world dosyası için play stordan office programı veya doc diye aratın ya işte play storda world dosyalarını açan programlar var onları deneyin video için video oynatıcı deneyin olmazsa buraya yazın haberlerinii bekliyorum
world dosyası için play stordan office programı veya doc diye aratın ya işte play storda world dosyalarını açan programlar var onları deneyin video için video oynatıcı deneyin olmazsa buraya yazın haberlerinii bekliyorum[/QUOTE]

yin olmazsa buraya yazın haberlerinii bekliyorum[/QUOTE]

BLade AzraiL

BLade AzraiL

Üye
kopyala yapıştıra izin veriyor mu ?
ordan alsan pc masa ustune kopyalasan orda ıslem yapmak daha kolay olur.
teamdan baglanırız belkı bı yardımımız dokunur canım kardeşim.

ahmetensar67

ahmetensar67

Üye
kardeşim Blade AzraiL adlı kullanıcı şunu denemeni öneriyor :

• Beğen
Tepkiler: BLade AzraiL
mahmuts6

mahmuts6

Üye
Samsung s4 mini de ayarlar -güvenlik-sd kartı şifreleme yaptım daha sonra şifreyi kaldırmadan telefonu formatladım şimdi ise hafıza kartındakileri telofon görüyor ancak eski dosyaların hiç birini açmıyor yeni attığım her şey sorunsuz çalışıyor...
Diğer cihazlara taktım aynı şekilde görüyo ancak açmıyor. Eski bilgileri nasıl kullanır hale getirebilirim.Yardımcı olursanız sevinirim.
hafıza kartını biçimlendirip herşeyi sildikten sonra 7-data recovery isimli program ile silinen verileri pc ye çıkart. Verileri ancak böyle kurtarabilirsin diye düşünüyorum

isimsiz322

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim Blade AzraiL adlı kullanıcı şunu denemeni öneriyor :

Evet bilgisayara kopyalanabiliyor.Eğer e-maili atarsanız bn size herhangi bi dosyayı atayım siz baksanız olur mu?

Üst Alt