lütfen bi bakın

• 3 Ekim 2012
  • 873 Okunma
  • 28 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. telefonum nokia 700 3-5 günden beri aşırı takılmalar var hard format attım flash attım nafile hiç bi şey değişmedi hafıza kartı kullanmıyorum zaten yardımınızı esirgemeyin lütfen

Yazan: kelooo
  2. deadflash at bi de belki düzelir

3. hafıza kartın varmı?

4. :hmmm garip bir durum.

5. engin abi herkese bu soruyu soruyorsun :ehe hafıza kartını kullanmıyormuş zaten.

fp2 dene bakalım düzelecekmi.

6. görememişim pardon :hmmm

7. yok fp2 de işe yaramadı ne iş anlamadım

8. Kasılma ve donmalar ne zamanlar oluyor

9. özellikle menüde aşağı yukarı kaydırırken video izlekende ekranda hafif kaymalar oluşuyor 5800ı arar oldum be usta o derece yani aslında genel olarak var yani

10. işlem kaydından veri sayacını sıfırla mümkünse işlem kaydını 10 veya 1 güne al

11. sıfıladım kayıt süresini 10 gün yaptım telide yeniden başlattım ama sonuç aynı bide açılınca sistem hatası dedi ilk kez

12. kinetik kaydırma modu yükle menüdeki sorun kısmen çözülür.

13. benim de aklıma geldi ama tek sorun o değil diye yüklemedim

14. Giriş ekranlarında hangi widgetler var

15. fp2'ye güncelledinmi

16. evet bu sabah güncelledim ama işe yaramadı

giriş ekranına bişey yüklmedim flashtan sonrakiler var

17. bak kardeş navide varmı bilmiyorum ama bak eğer navide varsa fp2'yi indir dead flaş ile yükle bakalım nolacak.

18. fp2 dosyaları var elimde ama dead flash hiç atmadım nasıl yapıcaz

19. navifarmdan fp2 yi indir phoenix product klasörünün(şu şekilde C:\ Program Files\Nokia\Phoenix\Products\RM-779) içine at inen dosyaları phoenix i aç file>open product ordan telefonun modelini seç
    sonra flashing>firmware update tıkla açılan pencerede dead flasing kutusunu işaretle ve product code ... yazan yerden modelini seç tek başına olması lazım sonra refurbish yap
    tamamdır

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
25/09/2018 - 03:56