Lutefen Bu Konu haKKınDa biLqi SAhibi oLanLaR YazSınn ..!!!

 • 24 Ekim 2010
 • 1098 Okunma
 • 1 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. önceliqK Le SLm aRKadasLaR ..!!

  2 sene ye yaKın bir suredir Kendi imkanlarımın yettiqi Kadarıyla ufak defek kayıtlar aLıyorudum Ses kartım Creative 5 in 1 ama qecen hafta Ses kartımın mic. qirisi Arıza verdi Bunun sorunu gaLiba Dynamic. mic. KuLandıqım öyLe sanıyorum Ve bi arkadasımız tavsiyesiyle Creative 1 in 1 Ses Kartı aLdım ses kartını kurdum dinleme acısından super ama qel qeLeLimki Sıra kayda qeLdiqinde Kayıtta qecikmeler oluor ve cok basif kalıyor ses kartı sanki anakarttan aLıormusum qibi sesi 5 ın 1 Kullanırken bu sorunlarla karsılasmıyordum ses cok net ve qusledi ama simdi ses cok az cızırtılı qecikmeli qeliyorr lutfen bilqi sahibi olan arkadaslar yardımcı olsunlar ...!!!

  NOT: Bu konu hakkında Bi arkadasımın tavsiyesi 5 artı 1 in direver ini yukle dedi ama nasıL oLcak anLamadım :vur
   


  Yazan: sesmanyaqı
 2. İlk önce o aldığın basit karta 5+1 sürücüsünü yükleyemezsin. Eski kartın veya daha üstü bir kart edinmelisin. Basit kartlar adı üzerinde sadece vasat ses vermek için kullanılabilecek kartlardır.

  Üzerinde bulunan komponentler giriş ve çıkış ses dalgalarının filtrelenmesi ve güçlendirilmesi için yeterlidir. Fakat basit kartlarda bu işlevler için kullanılan komponentler daha basit ve özellikle tolerans oranları daha yüksek olduğu için stüdyo kalitesinde ses alamaz ve kayıt yapamazsın.

  Piyasada Hi-Fi olarak bilinen yüksek kaliteli cihazlarda bu kullanılan komponentler hem daha güçlü hemde tolerans oranları düşüktür. Ayrıca birden fazla filtreleme devre katları da içerirler.
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
16/01/2019 - 16:55