Lumialarla İlgili Sorum Olacaktıda

Sponsorlu Bağlantılar

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
    Konu Sahibi
Lumialarla İlgili Sorum Olacaktıda
meraba arkadaşlar yılbaşından sonra yeni telefon almayı düşünüyorumda bu yeni çıkan lumialarda olabilir alacağım telefon sorum ise lumia 920'de ses problemi vardıda öbür lumialarda hala ses problemi devam ediyormu hala bu konuda babamdan çok azar işittimde birde lumia 620'de vardı acaba sim kartı değiştirsem sorun çözülürmü acaba telefonda

skynet

Üye
Ben 620'de hiç ses problemi yaşamadım :)

bayon

Üye
ses problemi neymiş ?

Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
Lumia 925 kullanıyorum ve bazı münferit sıkıntılar dışında çok İyi ne diye soracak olursan telefonu bir yıl önce aldım ve akıcılığı biraz azaldı ama yine de s3 kullanan birinin ağzını ayran çanağına çevirmeye yetiyor ayrıca ben telefonu biraz hunharca kullandım ve cyan güncellemesi biraz yavaşlattı telefonu denimle birlikte süper olacağı kesin emerald ile nasıl olur bilmem

symbianbelle

symbianbelle

Üye
Bu konu için iki kere servise gitti. İkinci gidişinden sonra sim kartımı 128 kb kartla değiştim problem yok şuan. Telefonum 920

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
    Konu Sahibi
Ya benim demek istediğim şu diğer lumialarda ve yeni çıkanlar da hoparlör bozuk mu yani ses yine derinden mi geliyor

Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
Ya benim demek istediğim şu diğer lumialarda ve yeni çıkanlar da hoparlör bozuk mu yani ses yine derinden mi geliyor
O hoparlör tipinden dolayı oluyor sanırım birde poliakarbonatın azizliğinden titreyerek sesi bozuyor can sıkıcı bir özellik eski c601deki metal hoparlörü özlüyorum 5+1 ses sistemi gibi ses çıkarırdı

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper
bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Ses sorunu ilk nesil Lumia 920 ve 820'lerde vardı.
Bunların yeni partilerinde ve diğer modellerde pek rastlanmıyor bildiğim kadarıyla.

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
    Konu Sahibi