lumia'lara yeni yazılım çıkar mı? çıkarsa ios android vs.şeylerl geçer

Sponsorlu Bağlantılar

serihan

serihan

Üye
    Konu Sahibi
lumia'lara yeni yazılım çıkar mı? çıkarsa ios android vs.şeylerl geçer
lumia'lara yeni yazılım çıkar mı? çıkarsa ios android vs.şeylerl geçer ve kendin özgü işletim sistemi ile herkes lumia alırsa store app store ile yarışabilir.

serihan

serihan

Üye
    Konu Sahibi
geçer demedim yarışır dedim bundan şunu çıkarmanızı bekledim google play i geçer app store ile yarışır ve ayrıca niye geçemesin?

tapatalk

tapatalk

Üye
lumialar samsungun bi kenara attığı cihazlardan bile az satmış

boyabatlı

boyabatlı

Üye
Lumia bu arayüz ile gitmez

Kerim.

Kerim.

Üye
arkadas ruyasini anlatiyor bize arkadaslar

Duran.Y

Duran.Y

Üye
başka bir sisteme geçmek mi :karisti:

yoyofurkan

Üye
ya ne olursa olsun windows sonuçta kaderi meego ya benzemez

- - - Eklendi - - -

ama ram olayı sinir bozucu olmuş bazı uygulamalar sadece 1gb ram ile çalışıyor androidde böyle bişey yok mc4 512 ram androiddede çalışıyor ama 512 windowsta çalışmıyor

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Lumia modellerinin yazılımı belli, fazla bir değişiklik beklemek doğru değil, yani farklı bir yazılım gelmeyecek. WP8...8.1...9 diye güncellemelerini her sistem entegrasyonuna müteakiben alacak. Diğer bir konu ise geliştiricinin uygulamayı yeniden kodlayarak ram optimizasyonu yapması halinde, oyunu 512 mb RAM'lı cihazlarda da çalıştırabilirler. Bu Microsoft yada Nokia'nın elinde olan bur durum değildir.

serihan

serihan

Üye
    Konu Sahibi
arkadas ruyasini anlatikor bize arkadaslar[y/QUOTE] rüyamı anlatmıyorum lumia 928 öyle çıkarsa ve neden olmasın. herkes wp8 cihazlar alırsa store gelişir ve :apple: ilk çıktığında wp8 den daha kötüydü

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Ya sizler adroid ve apple'ın ilk günlerini bilmiyorsunuz, ya da siz bizim bilmediğimiz bir şeyler biliyorsunuz. :hmmm

• Beğen
Tepkiler: x-scarface
serihan

serihan

Üye
    Konu Sahibi
wm 5.0 bile :apple: 1 i geçer

tapatalk

tapatalk

Üye
Ya sizler adroid ve apple'ın ilk günlerini bilmiyorsunuz, ya da siz bizim bilmediğimiz bir şeyler biliyorsunuz. :hmmm

Yil olmus 2013 yeni sistem yaziyolar bide html5 api leri uzerine degil. Bu sistem iosun androidin ustune ne koyuyo ki alinsin? Wp nin problemi uygulama degil. Actigin uygulama kapanmiyo multitask denen bisey yok bildirim gelmiyo vb. birsuru sorun

MaxipmaN

Üye
önünde andorid gibi bi duvar olunca gelişmesi oldukça yavaş olacak ki öyle de

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Yil olmus 2013 yeni sistem yaziyolar bide html5 api leri uzerine degil. Bu sistem iosun androidin ustune ne koyuyo ki alinsin? Wp nin problemi uygulama degil. Actigin uygulama kapanmiyo multitask denen bisey yok bildirim gelmiyo vb. birsuru sorun
Açtığın uygulama kapanmıyor ve bildirimler gelmiyor mu? :hmmm Oldu o zaman ben kalkıyım. :)

MaxipmaN

Üye

tapatalk

tapatalk

Üye

Açtığın uygulama kapanmıyor ve bildirimler gelmiyor mu? :hmmm Oldu o zaman ben kalkıyım. :)

Recent ekrani ne zamandan beri uygulama kapatir oldu. Market guncellemelerini forumdan takip ediyonuz. Hazalda l820 var whatsappdan yaziyom bakmazsa geldigi icin bi uyari bisey yok

IVI-Elia

Üye
Recent ekrani ne zamandan beri uygulama kapatir oldu. Market guncellemelerini forumdan takip ediyonuz. Hazalda l820 var whatsappdan yaziyom bakmazsa geldigi icin bi uyari bisey yok

Hadi biz müsaade isteyelim konudan gidiyorum.İyi forumlar.Ama sadece WP a karşı inanılmaz ve saçma bir düşmanlığınız var bunu siz de biliyorsunuz.

- - - Eklendi - - -

Soruya gelince Sadece bekleyin diyorum.Maviyi bekleyin sadece az kaldı...

Üst Alt