lumia900 çıkınca iphoneları kırdılar

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
lumia900 çıkınca iphoneları kırdılar
Akıllı telefon piyasasının iyiden iyiye kızıştığı bu dönemde şirketler yeni ürünlerini pazarlarken akıl almaz reklamlarla karşımıza çıkıyor. Nokia Lumia 900 de bu ürünlerden biri. Fakat bu seferki video ise reklam değil.Sizlere elimizden geldiğince en çok faydayı sağlayan, işinize en çok yarayan haberleri ve uygulamaları tanıtmaya çalışıyoruz fakat ihtiyacınız olmayan özellikleri içinde barındıran ve fiyatları lüks seviyesinde seyreden akıllı telefonlara tonlarca para dökmenizi de istemiyoruz.Yeni bir telefon alırken eminiz ki size en çok faydalı olanı, görüntüsel açıdan en güzelini seçmeye çalışıyorsunuz. Fark ettiyseniz markalar ürünlerini satmak için birbirleriyle yarışıp reklamlarını gözümüze gözümüze sokuyorlar. Biz en iyi akıllı telefonu satıyoruz diyip, kullanıcılar için en gerekli özellikleri tek bir cihaz altında toplayamıyorlar. Eminiz ki bu paragrafı okuyunca neden bahsettiğimizi anlamışsınızdır.Yıllardır tek bir özellik ekleyip, 2 – 3 sene bekletip, biraz biraz özelliklerini yükseltip, akıllı telefon piyasasını şöyle bir alt üst ederek, kullanıcıların beklentilerine azar azar dokunup ucundan koklatarak kendine baya bir hayran kitlesi edinen iPhone, yakın zamana kadar en popüler akıllı telefonlardan biriydi.Kullanıcılar gerçeğin farkına varmış olacak ki artık kendine en uygun cihazı seçerken çok dikkatli davranıyor ve Nokia Lumia 900 çıktıktan sonra videoda da olduğu gibi pişman olarak iPhone‘larını kırıyorlar.Buradan iPhone kullanıcılarına da şöyle sesleniyoruz: Siz de videodaki adam gibi cihazınızı kırmayın, yazık artık olan olmuş, fakat imkanınız varsa Nokia Lumia 900‘ü bir deneyin. Yok eğer onu alamam da diyorsanız herhangi birWindows Phone kullanan cihazı deneyin ve şöyle bir karşılaştırın bakalım sonuç ne olacak? Size nasıl artılar sağlayacak ? Iphone‘da olmayan Windows Phone‘da olan şey ne? gibi sorular sorun eminiz ki farkı göreceksiniz.

http://www.youtube.com/watch?v=9J0DEI_pvrI&feature=player_embedded

• Beğen
Tepkiler: fnldstntn

fnldstntn

Üye
Video yokmu?

HaqperesT

HaqperesT

Üye
reklam kokan hareketler...
bir gurabaya verselerdi enazından; daha iyi bir reklam olurdu

Türe

Türe

Üye
kırdığı cihaz 3gs zaten |-) lumia 800 le bile karşılaştırılamaz ki . çok mantıksız.

S.E.C.R.E.T

S.E.C.R.E.T

Üye
Süleyman abi kusura bakma da koskoca 4s kıracak hali yok ya . :ehe

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
Lumia aşkı işte:ehe

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye

hayır yani çok saçma olmuş mantık olarak emrecim :ehe ben olsam ben de kırarım . 3gs sonuçta

---------- Eklendi @ 20:53:17 ---------- Yazıldı @ 20:52:40 ----------

gelişmezse zor .

Ben kırmazdım,zira 3Gs gta3'ü açıyor:ehe.:kop:.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
3gs i kimse begenmiyor la bu cihazın sıfırı da ikinci eli de para niye kırayım ki

Türe

Türe

Üye
600 lira 600 liradır abi :naughty:

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
abi 3gs de 3 senelik cihaz artık beğenilmesin

kardeşim ben cihazı degil onu satınca elime geçicek parayı begeniyorum

---------- Eklendi @ 21:14:08 ---------- Yazıldı @ 21:13:43 ----------

niye kırayım

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye

niye kırayım

Doğrusu anlamadım hünkarım ama sen söylüyorsan doğrudur.:oke:

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye

niye kırayım

ben cihazın bana para kazandıranını severim diyosun yani ;)

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt