Lumia520,Lumia620 ve Lumia720 üçlü inceleme(video karşılaştırmalı)

Sponsorlu Bağlantılar

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Lumia520,Lumia620 ve Lumia720 üçlü inceleme(video karşılaştırmalı)
Merhabalar degerli maxicep üyeleri.Bu konumuzda sizler için Nokia'nın orta alt ve giriş seviye Lumia akıllı telefonlarını karşılaştırıyor olacagız.

Nokia Windows Phone telefon serisi Lumia cihazlarını çeşitlendirerek geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşmayı amaçlıyor.Bu amaç dogrultusunda da birbirlerine yakın özelliklere sahip Lumia520,Lumia620 ve Lumia720'i siz kullanıcıların begenisine sundu.Aralarında fak fiyat farkları bulunan bu üç cihaz yeni telefon almayı düşünen kullanıcıları kararsız bırakıyor ve tercih yapmakta zorlananlar oluyor.Dilerseniz öncelikle bu cihazların teknik özelliklerine göz atalım:

Görüldügü üzere donanım olarak aralarında birbirlerine bariz bir üstünlük yok.Fakat bu üç cihaz içinde Lumia720 hem batarya performansı hem de kamera performansı olarak diger iki cihazdan çok önde bunu belirtmeliyiz.Tabi Lumia520 ve Lumia620'nin de degiştirilebilir batarya ve arka kapak özelligi bu iki cihaza ayrı bir kullanışlılık katıyor.

sözü fazla uzatmadan sizleri videomuzla başbaşa bırakıyoruz.soru ve yorumlarınızı bu başlık altında bizimle paylaşabilirsiniz.[video=youtube_share;lAEwKGZ0IAE]http://youtu.be/lAEwKGZ0IAE[/video]

• Beğen
Tepkiler: Nextman, OttomaN TigeR ve ANIL

flutewoddy

flutewoddy

Üye
720 :oke:

respection123

Üye
Tabiki 720 :oke:

ÖEY

ÖEY

Üye
:tşk:

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
ellerine sağlık abi :)

skynet

Üye
Bende 620 diyeyim bari :hih:

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Eline sağlık dostum, inceleme için teşekkürler.

COJR3

COJR3

Üye
Tanıtım için teşekkürler. Vesile ile, bizim kullandığımız L520 2.günün akşamına bizi rahat çıkartmakta. Hatta 3.günün öğle saatlerine kadar dayanmakta. (standart kullanım(navigasyon+oyun+internet+sms+sesli görüşme))

blackcemre

Üye
bence en iyi lumia 620 ortalama bütün özellikler mevcut eğer 512 mb alırsanız tercihim lumia 620.

- - - Eklendi - - -

Ayrıca konu için teşekkürler.

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Kısa ve öz güzel anlatım :oke: