Lumia1020 Türkiye Lansmanı 2 Ekim'de

• 17 Eylül 2013
  • 2731 Okunma
  • 88 Cevap

1. < Resmi açmak için tıklayın >

Nokia'nın 41MP kameraya sahip Windows Phone akıllı telefonu Lumia1020 2 Ekim'de saat 10:20'de yapılacak etkinlikle Türk kullanıcılarla buluşacak. Biz de maxicep.com olarak ilk bilgileri an be an sizlerle paylaşıyor olacağız.

2 Ekim'de maxicep'te buluşalım.

Yazan: papakudioflu
    suyunsesi, muratalperr55 ve rzgzm bunu beğendi.
  2. Haber İçin :tşk:

3. bence nokia yanlış yaptı. 1520'nin donanımlarını 1020'nin kamerasıyla birleştirip 1 tane telefon çıkarmalıydı.

PureFood ve OttomaN TigeR bunu beğendi.
  4. Aslında 20 Ekim olsa daha iyi olurdu. (Lumia 1020)
    Yabancı tarih yazım şekliyle 10/20 (Ay/Gün) olurdu :)

Neyse saati her zaman ki gibi uyarlamayı ihmal etmemişler. Saat: 10.20

muratalperr55 bunu beğendi.
  5. ama oyle olmuyor işte. Şimdi bir dahaki 1620 de o zaman diğerinden daha iyi olması için bu safer 60 MB kamera lazım olmuş oluyor

6. csH

csH
    hayırlısı bakalım :D

7. :eller: Merakla bekliyoruz abi.
    Katılıyorum :oke:

8. çok güzel bir haber teşekkürler gidebilenler çok şanlı

9. hafta içine denk gelmeseydi giderdim kesin ama Allahdan MAXİ CEP var .02 Ekimde maxicepteyiz kısmetse.

10. haber için :tşk: o gün telefonun fiyatıda belli olacakmı peki türkiye fiyatı acaba

11. giriş ücretsiz mi davetiye filan varmı

12. arkadaşlar katılıma açık bir tanıtım değil. Kişiye özel davetiye ile girilebilir.

evet cihazın satışa çıkış tarihi ve fiyatı belli olur. Belki ulaşabilirsem daha önce de buradan paylaşabilirim.

13. Öle gendi başığıza girivirecez mi sandığdığız. :D

ardacumhur bunu beğendi.
  14. Haber için teşekkkürler.

15. Ajandaya ekledim :D

16. Saçma olucak ama neden halka açık s4 tanıtımı gibi müzikli bir lansman tercih etmiyor Nokia Türkiye?

17. saçma değil olabilir ama Nokia Türkiye her zaman bir adım geride ve hiç sevmiyorum nedense.

18. Yeah 1020 ama sen kaybettin nokia daha amberi vermedin almıyorum sana inat

19. Nokia Türkiye böyle etkinliklere girmesi lazım bence böyle ataklarla Türkiye de satışların artacağını düşünüyorum

20. Bir fuar gibi olabilir di davatiye giriş vs

Yüklüyor...
26/09/2018 - 00:55