Haber Lumia 950 ve Lumia 950 XL, 15 Şubat’ta Türkiye’de Satışa Çıkıyor

Sponsorlu Bağlantılar

ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
Amerika ve bazı ülkelerde 1.499 lira gibi fiyatla satılan cihaz neden tr de 2.550 lira oluyor?
Sanırım bizleri saf yerine koymak isteyen CEO var, mıcrosoft dışarda yani tr hariç çoğu oyunları ücretsiz sunarken tr de 10 ile 20 lira fiyatla satın almaya itiyor
Bu mıcrosoft asla değişmeyecek boş yere cihazları bekleyip değişik stratejik hamle yapacağına inanmayın
surface bekliyordum gerçekten MS ye gecerim dedim fakat artık MS olayını bizde kapattık
tavsiye isteyen olursa bu cihazlar yerine LGV10 bence doğru seçim olur, o fiyata huawei mate 8 var
tam bir canavar.

herkes hak ettiği değeri alır sayın arkadaşlar.
mıcrosoft ta elbet hakettiği yerde olacaktır. :kotu:

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR, RetaXter ve BRKTNL

-_SEFA_-

-_SEFA_-

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Esendağlı

tfirat05

Üye
900 de anlasalımmm :)

0343434

0343434

Üye
Bu firma Lumia 650'ye snapdragon 210 işlemci koyan kafada. Çok yargılamamak lazım bu yüzden. Paraları çok ki bu kadar zararı kapatabiliyorlar. Ve 2 sene önceki tasarım anlayışını yeni diye piyasaya sürmek çok da kullanıcı çekecek bir hamle değil. Türkiye de çok meraklısı olup da gücü de yetebilecek o küçük kitle satın alır.

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR
Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
Amerika ve bazı ülkelerde 1.499 lira gibi fiyatla satılan cihaz neden tr de 2.550 lira oluyor?
Sanırım bizleri saf yerine koymak isteyen CEO var, mıcrosoft dışarda yani tr hariç çoğu oyunları ücretsiz sunarken tr de 10 ile 20 lira fiyatla satın almaya itiyor
Bu mıcrosoft asla değişmeyecek boş yere cihazları bekleyip değişik stratejik hamle yapacağına inanmayın
surface bekliyordum gerçekten MS ye gecerim dedim fakat artık MS olayını bizde kapattık
tavsiye isteyen olursa bu cihazlar yerine LGV10 bence doğru seçim olur, o fiyata huawei mate 8 var
tam bir canavar.

herkes hak ettiği değeri alır sayın arkadaşlar.
mıcrosoft ta elbet hakettiği yerde olacaktır. :kotu:
çıktığı dönemde zaten modası geçmiş milletin sıkıldığı oyunları ücretli olarak piyasaya süren kendi reklamını en iyi şekilde yapacağı halo, nova, mass effect infiltrator gibi oyunların hiç birini bir kez bile kampanyaya sokmamış ms: kendin kaşındın

• Beğen
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
hala windows phone fanlığı yapıyorsunız hala uyanın bitti o ruya artık windows phone dşye bir şey yok bende bir zamanlar destekliyordum ama uyandım ruyadan sizde uyansanız iyi olur artık devir android vede iphonenun devri :) yakında geçecem inşallah androide

Esendağlı

Esendağlı

Üye
hala windows phone fanlığı yapıyorsunız hala uyanın bitti o ruya artık windows phone dşye bir şey yok bende bir zamanlar destekliyordum ama uyandım ruyadan sizde uyansanız iyi olur artık devir android vede iphonenun devri :) yakında geçecem inşallah androide
İyide neden buradasın hala, demekki sende kopamıyorsun Windows tan:)

• Beğen
Tepkiler: cemil baba ve sfgnrl
-_SEFA_-

-_SEFA_-

Üye
kardeş burda herkes memnun sadece bikaç android yada ios kullanacak arkadaş var sen gibi. Bu ekip te gitti mi buralar eski haline döner sıkıntı yok yani...

Son düzenleme:
  • Beğen
BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Karar verdim;
Her ne kadar kullanılmaz halde olsa da biliyoruz ki zamanla yerine oturacak. Ben inanıyorum.
O yüzden bu platformu BıRakMıYoRum❗
Bu arada dışlayanlar ufaktan gidebilir. Kimse kimseyi burada zorla tutmuyor. Yolunuz açık olsun. (tabi kafayı yemeden durabilirseniz orada)

• Beğen
Tepkiler: sfgnrl
0343434

0343434

Üye
Karar verdim;
Her ne kadar kullanılmaz halde olsa da biliyoruz ki zamanla yerine oturacak. Ben inanıyorum.
O yüzden bu platformu BıRakMıYoRum❗
Bu arada dışlayanlar ufaktan gidebilir. Kimse kimseyi burada zorla tutmuyor. Yolunuz açık olsun. (tabi kafayı yemeden durabilirseniz orada)
Yanlış anlamanızı kesinlikle istemek aman platform bu kadar yavaş bir şekilde ilerlerken siz kullanıcılar buna bir tepki göstermezseniz bu is böyle devam edecek ama firmanın biraz olsun dili yanarsa en azından aklı basına gelir. Neden böyle bir potansiyeli varken firma kullanamıyor bizim derdimiz orada yoksa bende uzun sure güzel bir wp cihaz çıkmasını bekledim ama en son 5 ay önce artık dayanamayıp iPhone aldım. Su firmaya en azından siz kullanıcılar bildirimlerinizi iletirseniz belki bizim gibi potansiyel kullanıcılar icin bir fırsat kalışı açılır ve bizde böyle iyi potansiyelli bir sistemi kullanma şansı yakalarız.

• Beğen
Tepkiler: RetaXter ve ilyas_0177
ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
Yanlış anlamanızı kesinlikle istemek aman platform bu kadar yavaş bir şekilde ilerlerken siz kullanıcılar buna bir tepki göstermezseniz bu is böyle devam edecek ama firmanın biraz olsun dili yanarsa en azından aklı basına gelir. Neden böyle bir potansiyeli varken firma kullanamıyor bizim derdimiz orada yoksa bende uzun sure güzel bir wp cihaz çıkmasını bekledim ama en son 5 ay önce artık dayanamayıp iPhone aldım. Su firmaya en azından siz kullanıcılar bildirimlerinizi iletirseniz belki bizim gibi potansiyel kullanıcılar icin bir fırsat kalışı açılır ve bizde böyle iyi potansiyelli bir sistemi kullanma şansı yakalarız.
Çok güzel bir konuya deyindiniz.
fakat biz Nokia zamanında yanı tam 3.5 yıl önce Microsoft tarafına bildirdik, Nokia nin kendi bünyesinde gerçekten çok değerli arkadaşlar var birlikte geliştirip sorunları çözelim dedik
Microsoft, bizim kimseye ihtiyacımız yok sorunları biz çözebiliriz dedi
benimde laz damarım tutunca destek veren arkadaslarımı Microsoft tan ayırdım

adamlar herşeyi yapabiliriz siz kimsiniz demek istedi resmen
hem Nokia kendi adamlarını 1.5 yıl önce çekti Microsoft şuan desteksiz buralara kadar iyi bile geldi yani

• Beğen
Tepkiler: 0343434 ve RetaXter
0343434

0343434

Üye
Çok güzel bir konuya deyindiniz.
fakat biz Nokia zamanında yanı tam 3.5 yıl önce Microsoft tarafına bildirdik, Nokia nin kendi bünyesinde gerçekten çok değerli arkadaşlar var birlikte geliştirip sorunları çözelim dedik
Microsoft, bizim kimseye ihtiyacımız yok sorunları biz çözebiliriz dedi
benimde laz damarım tutunca destek veren arkadaslarımı Microsoft tan ayırdım

adamlar herşeyi yapabiliriz siz kimsiniz demek istedi resmen
hem Nokia kendi adamlarını 1.5 yıl önce çekti Microsoft şuan desteksiz buralara kadar iyi bile geldi yani
İste burada belki ben doğru bir wp cihaz kullanmıyorum ancak emin olun fanlık derecesinde seviyordum ama bu Nokia satın alımı ve MS bu hamleleri bizi soğuttu sistemden. Sonra da insanların beğenmiyorsanız konuşmayın gidin gibi sözleri rahatsız edici oluyor. Sadece yapılan hamleler yanlış ve sistem icin üzücü seyler. Nerede o 2 sene önceki o büyük umutlar o heyecanlı bekleyişler.

• Beğen
Tepkiler: bmw_m6
Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
İste burada belki ben doğru bir wp cihaz kullanmıyorum ancak emin olun fanlık derecesinde seviyordum ama bu Nokia satın alımı ve MS bu hamleleri bizi soğuttu sistemden. Sonra da insanların beğenmiyorsanız konuşmayın gidin gibi sözleri rahatsız edici oluyor. Sadece yapılan hamleler yanlış ve sistem icin üzücü seyler. Nerede o 2 sene önceki o büyük umutlar o heyecanlı bekleyişler.
her wp haberini ayrı keyifle okur 5-6 ay sonra gelecek yenilikleri düşünür keyiflenirdim (mkvli video oynatıcı, daha fazla kullanışlı uygulama , daha etkin metro arayüzü, daha gelişmiş kullanıcı deneyimi, diğer platformlara fark atan özellikler, imrenilen eşsiz cıvıl cıvıl renkli tasarım,
nokia wpyi zirveye çıkarır %15-20lere getirirdi bu işi biliyordu ms herşeyi elinin altına toplayayım derken afedersiniz s.çtı sıvadı
uyuşuk ilerleyiş, hep gelecekten konuşma ama onca insider sürümünün arkasından hiç bir yenilik getirmeme, hep aynı arayüzde kalma(gelişirilmesi lazım potansiyelinin %45-50sinde kullanılıyor) berbat cihaz tasarımları
ms bu kafayla gittikçe ne lumia serisinden ne surfacephone serisinden bişey çıkaramaz işleri ilerletemez

Murdoc Massaka

Murdoc Massaka

Üye
Gelmese de olur.

Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
lumia 1520 çok rahat onun yerini alır zaten
tabi msnin nokia lumialar için ne planladığını bilmek güç kendi modellerini kayırmak için onlara desteği yıl sonuna falan kesebilir
zaten fazla vakitlerinin kaldığını sanmıyorum w10 güncellemesinden sonra büyük güncellemeleri almazlar hep kırpılmış olur oda bi sene kadar gider oda şansımız varsa

ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
microsoft kendi yol cizergesin de bence cok iyi yol gitti
samsung tizen icin geliştirici toplulugunu yanına almasına ragmen halen beta aşamasını gecemedi
ama samsung microsoft gibi söz vermeden devam etti
ms öz güvenle ilerledi ama duvara carp tı sonu bu oldu bence
ama tekrar söylüyorum ms buralara kadar gercekten cok iyi geldi
Nokia nın yoklugu herkesi etkiliyor, nokia nın mobil üzerindeki deneyimi ve bilgisi gercekten cok büyük,

Samsung ile microsoft' un arasındaki fark ise
ms kendi sisteminin icinden cıkamadı, kendi işini mobilde yapamadı
ziyadesiyle koruyanda var karşı cıkanda,
Ben rekabetin olması yönündeyim ki hicbir firma yanlış yaparak yok olmasın önemli olan bu olaylara engel olup bir noktada destek vermemiz lazım.

Üst Alt