Telefon Tavsiyesi Lumia 930 mu 950 mi?

Sponsorlu Bağlantılar

lolaman

lolaman

Üye
    Konu Sahibi
Lumia 930 mu 950 mi?
Arkadaşlar ben bu iki telefon arasında kaldım.Lumia 950'nin türkiye fiyatı eğer 1900'ü geçmezse onu da almak istediğim telefonlar arasına ekleyeceğim.Fakat 930 varken 950'ye çok gerek var mı?Performans olarak 800 ile 808 arasında bariz fark olduğu belli ama bu farka değer mi? Birde benim için en önemli etkenlerden biri kamerası 930 ile 950 nin kamerası arasında çok ahım şahım fark olur mu?4K video çekmesi önemli değil 930 da 4K yoktu sanırım.Şimdiden teşekkürler.Önceliğim kamera. Bir de 930'un tasarımı çok hoş geliyor gözüme.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
950 Tabiyki Batarya Filan Daha Makul Ha Fiyat Konusunda Bişey Diyemem Ama 930 Ne Bileyim 1520 Al Daha İyi Bence Eski Ama Batarya Matarya İş Görür En Azından

lolaman

lolaman

Üye
    Konu Sahibi
950 Tabiyki Batarya Filan Daha Makul Ha Fiyat Konusunda Bişey Diyemem Ama 930 Ne Bileyim 1520 Al Daha İyi Bence Eski Ama Batarya Matarya İş Görür En Azından
Dediklerinizde haklısınız ama ben büyük ekranlı telefon kullanmaktan zevk almıyorum ne biliyim minik olsun tek elle kullanılsın şirin bir şey olsun :D

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Dediklerinizde haklısınız ama ben büyük ekranlı telefon kullanmaktan zevk almıyorum ne biliyim minik olsun tek elle kullanılsın şirin bir şey olsun :D
Diyosun :D Valla OZ aman 950 Güncel Daha Bence Onu Al 930 1 Senelik Cihaz Eski Bataryasıda Düşük

-_SEFA_-

-_SEFA_-

Üye
bakın ilk başta herkes böyle düşünür ama büyük ekranı aldıktan sonra vazgeçemez. tabii istisnalar hariç. 1520 kullanıcısıyım ekran büyük ama bence buna değiyor. bir sonraki cihazım için de 950 yi hiçbir zaman düşünmedim. 950xl dururken ona bakamam :D benimde nacizane tavsiyem ekran, batarya ve sd kart avantajı olduğu için 1520 yönünde olacaktır. he maddi durumunuz iyi ise 950xl da süper bir cihaz

lolaman

lolaman

Üye
    Konu Sahibi
bakın ilk başta herkes böyle düşünür ama büyük ekranı aldıktan sonra vazgeçemez. tabii istisnalar hariç. 1520 kullanıcısıyım ekran büyük ama bence buna değiyor. bir sonraki cihazım için de 950 yi hiçbir zaman düşünmedim. 950xl dururken ona bakamam :D benimde nacizane tavsiyem ekran, batarya ve sd kart avantajı olduğu için 1520 yönünde olacaktır. he maddi durumunuz iyi ise 950xl da süper bir cihaz
1900 verebilirim maksimum 950xl de bi 2500 olur diye düşünüyorum :D

-_SEFA_-

-_SEFA_-

Üye
o zaman en mantıklıklısı cihazlar çıkınca bu konuyu değerlerlendirmek şuan belirsizlikler biraz fazla

lolaman

lolaman

Üye
    Konu Sahibi
Z3'ün kamerası ile 930-950'nin kamerası arasında çok fark olur mu?950 çok çok daha iyidir de şimdi Z3 de 1650 TL ye düşmüş.Z3 ile 930 arasında da kaldım şimdi

alixkandemir

Üye
:sopa::bann:

Son düzenleme:

Üst Alt