Lumia 925 ile ilgili birkaç soru

Sponsorlu Bağlantılar

FURİKO036

Üye
    Konu Sahibi
Lumia 925 ile ilgili birkaç soru
Merhaba arkadaşlar ben yeni bir wp kullanıcısıyım lumia 925 için wp 10 güncellemesi geldimi ikinci sorum acaba wp için jb veya root tarzı bilet varmı üçüncü sorum ise bu telefonlarda rehber Yedekleme nasıl olur (program yükliyemiyorum Microsoft hesabı parolası bilmediğim için) cevaplayın herkeze şimdiden teşekkürler saygılar.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
İlk sorunuzu cevaplayım;
Nokia Lumia 925 için en son yazılım sürümü Lumia Denim'dir (3051.50009.1451.10xx/8.10.14226.359) Ancak bu yıl içerisinde Windows 10'un geleceği belirtilmiştir.

İkinci sorunuza geldiğimde buna benzer bir işlem Windows Phone 8'li cihazlar için mevcut, ancak sitemizde Jailbreak uygulamalarını paylaşmak yasaktır.

Son sorunuz yani Nokia Lumia 925'te kişi yedekleme eğer uygulama indiremiyorsanız,
Telefonunuzun Bluetooth'u desteklemesi gerekir. Daha sonra telefonunuzdaki kişilerin SIM'de değil, telefon hafızasında kayıtlı olması gerekir.

Telefonunuzda Bluetooth'u açın.
Bir başka telefonunuzun başlangıç ekranında sola kaydırın ve verilerimi aktar simgesi - Verilerimi Aktar öğesine dokunun.
Devam seçeneğine dokunun ve Bluetooth'u açın.
Bulunan aygıtlar listesinden eski telefonunuzu seçin ve her iki telefonda gösterilen talimatları uygulayın.

FURİKO036

Üye
    Konu Sahibi
ben telefonu sıfırlıyıp rehberi geri yüklemek istiyorum yeni bir telefona atmıcam cevabınız için teşekkürler

4MaGuS

4MaGuS

Üye
ben telefonu sıfırlıyıp rehberi geri yüklemek istiyorum yeni bir telefona atmıcam cevabınız için teşekkürler
telefonda şuan herhangi bir hesap ile oturum açılmış durumda değil mi Hotmail veya gmail ise ikisinide şifresini bilmiyorsanız artık sadece hesap ıd si ile bulmak kolaylaştı bu hesapların hemen şifresini değiştirebilirsiniz wp telefonlar girilen ana hesaba direk kişileri paylaşıyor gmail olsun Hotmail olsun, sıfırlama yapmadan önce yedek alırsanız hiç bir şeyiniz silinmeden devam edebilirisiniz ancak yedeği geri kurarken de sizden parola isteyecek onu her türlü bulmanız gerekiyor yapamıyorsanız yardımcı olamaya çalışırım

FURİKO036

Üye
    Konu Sahibi
gmail ve hotmailim var mama teldeki numaralar o hesapların kişiler sekmesinde yok (aenkronize ettim)

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
Microsoft hesabı gir o otomatik kayıt eder zaten sıfırlayınca aynı Microsoft hesabını gir rehberin geri gelir :)

FURİKO036

Üye
    Konu Sahibi
lütfen konuyu okumadan cevap yazmayın microsoft hesabım çalışmıyor yqni şifresi yok telefonu sqtın aldığım adam aıfırlqmadqn vermiş onu microsoft hesqbı şifreyide öğrenemiyorum

4MaGuS

4MaGuS

Üye
gmail ve hotmailim var mama teldeki numaralar o hesapların kişiler sekmesinde yok (aenkronize ettim)
ana Microsoft hesap değilse kişilere eklemez ana hesap olması lazım, sıfırlama yapmadan microsoft hesabı değiştirme vardı yanlış hatırlamıyorsam yapılıyordu ama nasıl olduğundan emin değilim buldum galiba şöyle bir yöntem var ancak yine sizin pc üzerinden şuanki Microsoft hesabına giriş yapmanız gerekiyor artık sizin o kişiyi arayıp veya telefonu sıfırlamadan kişileri başta tele aktarıp sıfırlayın sonra tekrar geri alırsınız kişileri aktarmak için verilerimi aktar uygulaması var magazadan arattığınız zaman bulursunuz

FURİKO036

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim sağolda lütfen okunadan cevap yazmayın ben microsoft hesabım olmadığından indirme yapamıyorum

m542tf

m542tf

Üye
Microsoft hesabı olmadan indirme yapamazsınız. Satın aldığınız kişinin hesabını kaldırmak için sıfırlama yapın. Telefon sizden microsoft hesabı isteyecek eğer varsa hesabınız girersiniz yoksa yeni bir hesap açmalısınız. Windows phone store dan uygulama indirmek için microsoft hesabınız olmalı.

FURİKO036

Üye
    Konu Sahibi
Eğer konuyu okursanız zaten onu sormuşum sıfırlıcam ama rehberimde bine yakın kişi var onları nasıl yedeklicemi sordum

Mr.Sun

Mr.Sun

Üye
rehberini bluetooth ile başka bi cihaza aktar sonra cihaza format at kendine ait bi hesap al cihazda oturum aç aktardığın rehberi geri al sorun çözülür

FURİKO036

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler deniyip sınucu yazarım

m542tf

m542tf

Üye
Yeni aldığınızı yazmışşınız telefonu siz bu numaraları (bine yakın) bir yerden mi aktardınız? Simden yada başka bir yerden?

FURİKO036

Üye
    Konu Sahibi
telefonu alalı bi kaç hafta oldu zqmla elimle yazdım

Serhan

Serhan

Üye
Bundan önceki telefonum 925 di 1.5 yıl kullandım başka sorunuz varsa sorabilirsiniz.

FURİKO036

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler ama ilk önce bu sorunu çözmeliyim merak ettiğim bişey olursa sorarım [emoji4]

FURİKO036

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar yardım edebilecek başka biri varmı ya

Üst Alt