Lumia 925 alınır mı ?

• 20 Temmuz 2014
  • 2438 Okunma
  • 12 Cevap

1. Arkadaşlar lumia 925 almayı düşünüyorum sizce alınır mı ?
    Bütçem 1000 TL civarı
    Telefonda da sosyal ağları kullanırım film-dizi izlerim arada oyun oynarım.

Yazan: Exdkiller
    iPad ile gönderdi
  2. Uygun Bence Sosyal Takılıyorsan Fotografta çekersin 1020 öneririm.

3. 2000 Tl m yok ama 1020 için :)

iPad ile gönderdi
  4. Fiyatı Düştü Diye biliyorum üretimi duracak durdugunda fiyatlar tabana inecektir :D

5. 925 bence lumia serisinin tasarım olarak en özel telefonu..

Mobil cihaz ile gönderdi
  6. Sen sanırım 925 kullanıyorsun film-dizi izlemek için ekranı tatmin ediyor mu ?

7. Lumia alacaksan, 1000 TL bütçen var ise, ya 1320 alacaksın çok iyi film izlersin. Ha bana telefonun görüntüsü, şekli-şemalî de haz vermeli diyorsan. Filmi 1320'den biraz daha kuçuk ekranda izlersin ama diğer konularda 1320'den çok daha avantajlı bir telefon kullanıyor olursun. Bi kere Amoled ekran var. Güneşte okunabilirlik ve parlaklık üst düzey. Ekran parlaklığı daha göz alıcı. E şimdi şöyle de bir şey varki bu kadar telefon var. Kendinden sonra gelen telefonlardan bile erken 8.1 güncellemesi aldı. Bence bu 925i özel kılar. Son karar yine senin..

Mobil cihaz ile gönderdi
    luckysleven bunu beğendi.
  8. İlgilendiğin için teşekkür ederim sadece filmi iyi izlemek için de almak istemiyorum 925 daha iyi geldi bana kararım o yönde tekrar teşekkürler.

9. Ya bu filmleri dizileri hangi sarjla izliyorsunuz ben merak ediyorum : ) sarja takili yapiyorsaniz bu isi yazik telefonlara..

Bu arada 925 tavsiye edilir

Mobil cihaz ile gönderdi
    Mertinho35 bunu beğendi.
  10. Rica ederim, yardımcı olabildiysem ne mutlu.. Şimdiden hayırlı olsun.

Mobil cihaz ile gönderdi
  11. kamerası ve boyutu açısından sorun olmayacaksa 1320 derim. Ondaki film izlemeyi ve oyun oynamayı asla 925 te bulamazsın...

12. onuda düşündüm de kamerası sorun boyutuda biraz endişelendiriyor beni fazla büyük çünkü.925 ideal gibi.
    sağol dostum :)

13. Eyvallah

Mobil cihaz ile gönderdi
Yüklüyor...
16/12/2018 - 15:45