Lumia 920 ve HTC One kamera performans karşılaştırma videosu

 • 12 Mart 2013
 • 474 Okunma
 • 2 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Finladiya kökenli cep telefonu üretici Nokia’nın geçtiğimiz yıl piyasaya sunduğu akıllı telefonu Lumia 920, bu yıl 19 Şubat’ta tanıtımıgerçekleştirilen Tayvan kökenli HTC firmasının akıllı telefonu HTC One ilekamera performansında karşı karşıya geliyor.


  < Resmi açmak için tıklayın >  Pureview teknolojisini içeren 8MP‘lik Carl Zeiss lense sahip kamerakullanan Nokia Lumia 920, HTC’nin Ultrapixel teknolojisine sahip 4MP’lik kamera kullanan HTC One ile karşı karşıya geldi. İki ürünarasındaki karşılaştırma düşük ışıklı bir ortamda ve amatör bir çekim ve deneyimle gerçekleştirilmiş. Videoya baktığımızda Lumia 920‘nin HTC One‘a göre daha iyi bir kamera performansı gösterdiğini söyleyebiliriz. Sizlere bu iki modelin kamera performansını gösteren videoyu sunuyoruz. Size göre hangi cihazın performansı daha iyi?[video=youtube;4Dt095hPgHk]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&amp;v=4Dt095hPgHk[/video]
   


  Yazan: anılbaran
 2. l920 sabit olarak daha uzun süre pozlama yapabildiği için daha iyi çekiyor karanlıkta. One'a göre daha gerçekçi bir görüntü sunuyor.
  htc one'ın fotoğrafı deyim yerindeyse rezalet. İnanılmaz bir leklenme var fotoğrafta ki iso'nun çok yüksek olması buna sebep olur.
   
 3. Nokia bu Pureview teknolojisini kullanırken kamera olarak mobil tellerde 1 numara!!! :oke:
  ne yalan söyleyim ben artık nokia kullanmıyorum ama kamera olarak hale nokiadan üstün marka piyasada yok. :D
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
21/02/2019 - 11:14