Lumia 920 Kullananlar Şarj Sırasındayken Aşırı Isınıyor Mu?

Konu Sahibi
Lumia 920 Kullananlar Şarj Sırasındayken Aşırı Isınıyor Mu?
Lumia 920 telefonumnu ilk kez teleservice gönderdim.
Sorunlar bu idi:
Kasa açıklığı var.
Telefon şarj olurken ele alınamayacak şekilde çok ısınıyor bu sorun sizdede var mı?
Bunun karşılığında teleservice telefonuma yazılım atıp geri göndermiş
Yine aynı sorun var ne yapabilirim?

Hepsi ve daha fazlası bende var ama garantiye gondermeyeceğim.

1500 liralık telefondaki sorunlara bak bu okuduklarım ilk de değil vay be boşuna nokiadan uzak durun denmiyor istediği kadar lumia olsun : )

soruna gelirsek teleservice in huyudur sorunları çözmeden geri gönderirler yada haftalarca bekletirler. Geçenlerde banada oldu power tuşu sorunlu dedim kontrol bile etmeden göndermişler. Tekrar gönderirsen daha çabuk sonuç alırsın çünkü 2. gönderimlerde daha fazla ilgileniyorlar

Konu Sahibi
Yine İstanbul!a mı göndereyim yoksa Ankaraya mı ankara bana daha yakın.

Yine İstanbul!a mı göndereyim yoksa Ankaraya mı ankara bana daha yakın.

valla ben ilk sorduğumda bütün telefonlar istanbul maltepeye geliyor dediler. sonra istanbul ataşehire verdim dedim maltepeye mi gidecek hayır burada yapılacak dediler. Şimdi ne desem yalan olur ama ankaraya vermeden önce bir araştır eyer istanbula gönderilir derlerse kendin gönder önce ankara sonra istanbul olmasın yani .. en azından 1-2 gün daha kısalır süreç

Konu Sahibi
üst serviste ankaradaymış.

ayrıca htcde var nokia da varmı bilmiyorum , mesela telefonu servise verdin , ilgilenmediler yada geri geldiğinde aynı sorun tekrar başladı htc yi arıyorsun onlar servisi arayıp üst seviye acil tamir notu düşüyorlar yani nokiayı da ara talepte bulun

htc en iyisi demi nuvo

CocoDai

Üye
Biraz sataşma var galiba

sekajmer

Üye
yanana kadar ısınsız takmayın
ben 820 aldığımda ısınıyor demişlerdi akşam tak sabah çek yapıyorum gündüz 14-16 saatleri arasında takıyorum ısınma falan yok hatta çoğu zaman oyun oynarım canavar gibi .
ama ne olursa olsun bir 920 telefonum olsun isterdim isterse yanacak kadar ısınsın o benim bebeğim olurdu

Konu Sahibi
5 dk wifiye gir çok ısınıyor elde tutamıyorum ne yapabilirim

bak beyler ısınma konusunu gözünüzde büyütmeyin. Telefon fabrikadan çıkmadan test ediliyor yani telefon kendine zarar verecek kadar ısınırsa zaten reset atar. Yani ısınmadan dolayı eğer reset atarsa gönderin servise. Yoksa elle tutunmayacak kadar sıcaklıktan korkmayın. Ben şarjdayken telefondan film izliyordum o kadar sıcak olmuştuki bırakın elimizin yanmasını, kılıfın boyası akmıştı ama reset atmamıştı,. Ve şuan sapasağlam yani reset atmadıkça sorun yok . Atarsada yok zatende sürekli atarsa vardır.

sekajmer

Üye
evet zor olsa gerek benimki hiç ısınmıyor ama ne olursa olsun öyle bir canavar bırakta ısınsın her haliyle sevdim onu ister 11mm olsun ister donsun ister 185gram olsun isterse donsun yeterki benim olsun

Enerji üreten ve tüketen herşey ısınmaya mahkumdur . Kaldı ki özel bir soğutma sistemi yoksa

pirenuri

Üye
kardeşim bunun olması çok normal. Şarjdayken telefonu öylece bırak asla oyun oynama nette takılma. Şarjdayken her telefonda oyun oynarsan ısınır

sekajmer

Üye
benim 820 iyiymiş o zaman hiç ısınmıyor