Haber Lumia 920 için Jailbreak çok yakında!(sürekli güncellenecek)

Sponsorlu Bağlantılar

StartTheGame

StartTheGame

Üye
Guncelleneyi bekliyolar bence :zzz:

byibo

byibo

Üye
zaten microsofttan beklemeyi oğrendik ogrenceğimiz kadar beklemeye devam ederiz (h)

• Beğen
Tepkiler: Rainesto
dakamon

dakamon

Üye
Google translate terk :D

• Beğen
dakamon

dakamon

Üye
Bu iş yalan oldu gibi duruyor :)

mesutcinik

mesutcinik

Üye
bunu yaparlarsa gidip 512 mb ramli cihazlar için kısıtlama getirirler yine alıştırdılar bizi böyle şeylere :kop:

byibo

byibo

Üye
Bu iş yalan oldu gibi duruyor :)
jailbreak işi mi ? eğer onu kastettiysen bence epeyden beri vardı bu hack samsung huwei htc içn çikmisti ancak nokia'da olmamıstı bunun nedeni mağaza gelisimi ve ms vereceği buyuk guncelleme yani telefondaki önemli eksiklerin giderilmesi dosya yoneticisi bildirim merkezi ve diğer beklediğimiz özelliklerin çıkmasını bekleniyor olması

dakamon

dakamon

Üye
Bence askıya alındı. Kaç hafta oldu çıkmadı. Yalan oldular.

• Beğen
Rainesto

Rainesto

Üye
Bu konu sayfa daha sonra jailbreak öğretici ilan edilecektir.

SSS = Sıkça Sorulan Sorular = SSS ≠ jailbreak aracı

Biz jailbreak biz sadece eğitim için sorumlu, zamanı değil yayınlamaya karar verdim. Sıradan kullanıcıların çoğunluğu kaçamaz gibi (= Jailbreak jailbreak jailbreak aracı + öğretici) şimdi bile, firar öğretici, hiçbir alet koydu. Duyurmak için ne zaman karar POANDSOUL, biz burada öğretici açıklayacak.

Biz POANDSOUL jailbreak vizyon yinelemek istiyorum: Cydia Topluluk WP platformu oluşturmak ve kararlılıkla korsanlık bir son vermek için. Tabii ki, bir kiremit atış ölü ve korsanlık eşit kaçmak gerekir. Korsanlık sadece üzerine yerleştirilen sorumluluk kaçmak için eğer birisi, çatlak üretmek için uygulama için bir ön koşuldur, bu kendilerini ve kırık uygulamaları dokunmak iyi değildir. Jailbreak iki ucu keskin bir kılıç, biz jailbreak korsanlık yüklendikten sonra hiç kimse gitti garanti edemez, ama biz gerçekten WP platformu sevilen bir kişi korsanlık bile yayılmasını, kırık uygulamaları dokunmak gitmiyor inanıyorum.

Tüm konuyu silip bunu yazmışlar

Akhtoher

Akhtoher

Üye

Biz jailbreak biz sadece eğitim için sorumlu, zamanı değil yayınlamaya karar verdim. Sıradan kullanıcıların çoğunluğu kaçamaz gibi (= Jailbreak jailbreak jailbreak aracı + öğretici) şimdi bile, firar öğretici, hiçbir alet koydu. Duyurmak için ne zaman karar POANDSOUL, biz burada öğretici açıklayacak.

Biz POANDSOUL jailbreak vizyon yinelemek istiyorum: Cydia Topluluk WP platformu oluşturmak ve kararlılıkla korsanlık bir son vermek için. Tabii ki, bir kiremit atış ölü ve korsanlık eşit kaçmak gerekir. Korsanlık sadece üzerine yerleştirilen sorumluluk kaçmak için eğer birisi, çatlak üretmek için uygulama için bir ön koşuldur, bu kendilerini ve kırık uygulamaları dokunmak iyi değildir. Jailbreak iki ucu keskin bir kılıç, biz jailbreak korsanlık yüklendikten sonra hiç kimse gitti garanti edemez, ama biz gerçekten WP platformu sevilen bir kişi korsanlık bile yayılmasını, kırık uygulamaları dokunmak gitmiyor inanıyorum.

Bu çeviri Türkçe ise ben Türkçe bilmiyormuşum :P

• Beğen
Tepkiler: YkPkY
ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye

Bu çeviri Türkçe ise ben Türkçe bilmiyormuşum :P
bence sorun Çince kaynakta :kıskıs:

Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar herhangi bir güncelleme olsa konuyu güncelleyeceğim ama adamlardan tık yok :D wpcentraldanda bakıyorum bakalım hayırlısı

Tmobile

Tmobile

Üye
sonuç = gelmedi = gelmiyecek=beklemeyin windows phone 8 li lumiaları hacklemek öyle kolay bir iş değil hacklense dahi yani microsoft o açığı cihazlara güncelleme yollayarak kapatır çaktırmadan .:D.

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Belki adamlar o tarz konuşuyor. :P hehe Düşünsenize adamlar tam da translate' in çevirdiği gibi konuşup yazıyorlarmış :kop:

• Beğen
Tepkiler: Rainesto ve YkPkY

Üst Alt