Haber Lumia 920 için Jailbreak çok yakında!(sürekli güncellenecek)

Sponsorlu Bağlantılar

StartTheGame

StartTheGame

Üye
Beyler hala gelişme yok mu çıkmadı mı şu hack ya :(

bj_kmurat

Üye
o zaman başka bir arkadaşı avlamak isterken beni avlamış oldu :lamer:

ardacumhur

ardacumhur

Üye
Bu arada dünkü sohbetlere bir ekleme daha yapacağım üzülerek :)

Henüz altyazılı filmleri "rahatlıkla" izleyemiyoruz.

Moli Player konusunda gördüm hep sıkıntı yaşanmış, çok özenli bir şekilde altyazıları telefona Wifi ile atmazsak göstermiyormuş. Altyazıları notepad'de açıp kodlama standardını değiştirmemiz de gerekebiliyormuş(eski bilgilerden hatırladığım kadar yazdım).

Windows Player gibi gelişmiş bir çoklu ortam oynatıcısının patentine ve kodeklerine sahipken.

Bizler bunu bilerek aldık, hatta almadan önce neler olacağını da düşündük.(Belirteyim)Daha ki diğer klasörünün şişmesinden bahsetmiyorum maalesef :)

Amacım şikayet değil. Bir nevi hatırlatma. Bunların olmadığını bilerek kullanacağım. Kullandığım kadarından ise çok memnun kalacağım.

OozyStaw

OozyStaw

Üye
Windows Phone alarak geleceğe yatırım yapıyorsunuz arkadaşlar şu an bile yönelmeye başladı geliştiriceler tamam eksiğimiz çok kabul ediyorum ama telefonlarımıza alışmadık mı daha, şahsen birde artık Apple veya başka bir firmanın havası kalmadı ben bir ortama girdim mi halen telefonumu alıp kurcalıyorlar çok beğeniyorlar aaa bu Lumia mı diyorlar falan mutlu oluyor insan, eksiklerimiz çok ve denildiği gibi basit bir şarj yüzdesi gösterimi, video codek leriinde yetersizlik, izin verilmeyen apiler, bildirim merkezi vs vs ama bunun yanında artı olarak 900 liraya windows phone Lumia 920 alınabilecek apple ıphone 4 androidde de sanırsam General Mobile discovery performans kalite dayanıklılık olarak bakarsak Lumia çok açık ara önde gibi :hmmm

Akhtoher

Akhtoher

Üye
Windows Phone alarak geleceğe yatırım yapıyorsunuz arkadaşlar şu an bile yönelmeye başladı geliştiriceler tamam eksiğimiz çok kabul ediyorum ama telefonlarımıza alışmadık mı daha, şahsen birde artık Apple veya başka bir firmanın havası kalmadı ben bir ortama girdim mi halen telefonumu alıp kurcalıyorlar çok beğeniyorlar aaa bu Lumia mı diyorlar falan mutlu oluyor insan, eksiklerimiz çok ve denildiği gibi basit bir şarj yüzdesi gösterimi, video codek leriinde yetersizlik, izin verilmeyen apiler, bildirim merkezi vs vs ama bunun yanında artı olarak 900 liraya windows phone Lumia 920 alınabilecek apple ıphone 4 androidde de sanırsam General Mobile discovery performans kalite dayanıklılık olarak bakarsak Lumia çok açık ara önde gibi :hmmm
Yazdıklarının çoğuna katılıyorum. Sonuçta bende 1020 kullanıyorum fakat Apple ve ya başka bir firmanın havası kalmadı artık derken gerçekçi olalım rakamlar bunun tam tersini gösteriyor Apple her yeni çıkardığı telefonda yeni bir satış rekoru kırıyor. Bende istiyorum Lumia serisi onların ayarına gelsin ama arada şimdilik dağlar kadar fark var.

ardacumhur

ardacumhur

Üye
Ben hala cihazımı severek kullanıyorum, ona her baktığımda iyi ki almışım da diyorum. Hiç pişman değilim, şikayetim de yok.

Ama geride olduğumuzu da inkar edemem. Özellikle yeni oyunlar üzerinde, sistem desteği üzerinde.

Her yeni çıkan uygulama öncelikle diğer platformlara çıkıyor, bize ise gelip gelmeyeceği belli bile değil gözüyle bakılıyor.

Bunlar yazılımsal şeyler zamanla çözülecektir elbet(8 ay önce de söylediğimiz gibi) :good:

• Beğen
Tepkiler: a.emre, Rainesto, PureFood ve 2 diğerleri
remzi33

remzi33

Üye
tam bir sene önce de aynı eksiklikler vardı. Hala aynı eksiklikler var. Eminim wp 8.1 ile de pek birşey değişmeyecek..

PureFood

PureFood

Üye
bekleyeceğiz arkadaşlar yapacak bir şey yok şimdilik, beklemeyenlere zaten ios ve android kapısı açık. Bende diğer klasörü geçen hafta kendi kendine 770 mb'dan 950'ye çıktı ne yaptıysam olmadı. Sanırım uygulama verileri diğer klasörüne gidiyor.:bottom:

Tmobile

Tmobile

Üye
bekleyeceğiz arkadaşlar yapacak bir şey yok şimdilik, beklemeyenlere zaten ios ve android kapısı açık. Bende diğer klasörü geçen hafta kendi kendine 770 mb'dan 950'ye çıktı ne yaptıysam olmadı. Sanırım uygulama verileri diğer klasörüne gidiyor.:bottom:
daa dun 1.4 gb dı sıfırladım 900mb bugün

PureFood

PureFood

Üye
320 mb minion rush kaldırdım, bana mısın demedi 1 mb bile azalmadı. Bişey arttırıyor ama.. :hmmm

ardacumhur

ardacumhur

Üye
Şimdi aklıma geldi, bir de "diğer" sorunumuz vardı :hmmm

YkPkY

YkPkY

Üye
internet geçmişini komple silin bak nooluyor

byibo

byibo

Üye
arkadaşlar az önce kaynak olan yerden baktım aynen bunlar yazıyor

yakında
biz sadece eğitim için sorumluyuz jailbreak yayınlamaya zamanın olmadığına karar verdim
simdi firarda olan öğretici hiçbir alet, sıradan kullanıcıların çoğunluğu jailbreak kaçmıyor olarak koydu ne zaman karar verirse POANDSOUL biz burada açıklayacağız
lütfen geri tutun bu pis dilinizi

respection123

Üye
arkadaşlar az önce kaynak olan yerden baktım aynen bunlar yazıyor

yakında
biz sadece eğitim için sorumluyuz jailbreak yayınlamaya zamanın olmadığına karar verdim
simdi firarda olan öğretici hiçbir alet, sıradan kullanıcıların çoğunluğu jailbreak kaçmıyor olarak koydu ne zaman karar verirse POANDSOUL biz burada açıklayacağız
lütfen geri tutun bu pis dilinizi
%10 anladım :hmmm

Üst Alt