Öneri Lumia 920 Ekran Çatladı

Sponsorlu Bağlantılar

Burak Altun

Burak Altun

Üye
    Konu Sahibi
Lumia 920 Ekran Çatladı
Öncelikle merhaba arkadaşlar. Bir arkadaşım Lumia 920 ilk çıktığı zamanlar benden bir telefon önerisi istemişti. Ben de arkadaş çok oyun oynamıyor kamera falan takılıyor diye Lumia 920'yi önerdim. Arkadaş uzun süredir kullanıyordu. Sorduğumda çok memnun olduğunu söylemişti. Ama biraz hor kullanıyordu. Şöyle ki cihazı aldığı ilk gün bana ekranı iyi mi demişti ben de ona evet hem güzel hem de sağlam gorilla glass demiştim. Daha ilk gün ben bunu dedim diye evde bıçakla çizmiş ki sağlam mı diye. :ehe Neyse geçen gün facebookta bu resmi gördüm. Telefonu bu hâle gelmiş. Benim bile içim acıdı. Şimdi bu telefonu nasıl yaptırabiliriz ? Cihaz turkcell mağazasından alınmıştır.

hsyncmptr

hsyncmptr

Üye
garantisi varsa götürün yaparlar eğer yoksa da birazcık pahalıya patlar

• Beğen
Tepkiler: Burak Altun
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Kasko varsa ücretsiz yapar

• Beğen
Burak Altun

Burak Altun

Üye
    Konu Sahibi
Sorarım bugün.

tanyyy

Üye
yapmaz garanti niye yapsın herkes kırsın garantiye yollasın o zaman :gun1:

• Beğen
csll

csll

Üye
Öncelikle merhaba arkadaşlar. Bir arkadaşım Lumia 920 ilk çıktığı zamanlar benden bir telefon önerisi istemişti. Ben de arkadaş çok oyun oynamıyor kamera falan takılıyor diye Lumia 920'yi önerdim. Arkadaş uzun süredir kullanıyordu. Sorduğumda çok memnun olduğunu söylemişti. Ama biraz hor kullanıyordu. Şöyle ki cihazı aldığı ilk gün bana ekranı iyi mi demişti ben de ona evet hem güzel hem de sağlam gorilla glass demiştim. Daha ilk gün ben bunu dedim diye evde bıçakla çizmiş ki sağlam mı diye. :ehe Neyse geçen gün facebookta bu resmi gördüm. Telefonu bu hâle gelmiş. Benim bile içim acıdı. Şimdi bu telefonu nasıl yaptırabiliriz ? Cihaz turkcell mağazasından alınmıştır.

1. Darbeyi bıçakla attıktan sonra baktı ki çiziliyor neden 2. Hatta 3. Darbeyi atmış anlamadım biraz pahalıya patlar garanti yapmaz bunu

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

meg1ddo

meg1ddo

Üye
kullanıcı hatalarından kaynaklı sorunları garanti yapmaz, ücret alır.

Burak Altun

Burak Altun

Üye
    Konu Sahibi
Bence 300-400 tutar.

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
Garanti yapmaz diye düşünüyorum.

• Beğen
Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
telefonu telefon olarak kullanmadığı için arkadaşın malesef garantisi geçmez..bayılacak 300 küsür kağıt.

• Beğen
Tepkiler: Rainesto ve Burak Altun
beats

beats

Üye
En son baktığımda cihaz parçalarının fiyatları artmıştı, 300-500₺ aralığında pahalı bir işlem olur. Ama daha az da olabilir biraz da servisin inisiyatifinde, malum değişken ücretler.

• Beğen
Burak Altun

Burak Altun

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaş yeni bir cihaz alacakmış. 1520 düşünüyorum dedi.

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
O Ekranın kırılmaması gerek büyük ihtimal maldan çaldılar
625'de denedim çizik dahi yok ? :blink:

hsno7

hsno7

Üye
arkadaşın her şeyi deniyormuymuş sorsana bi

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
guzelim lumia yi neden çizer insan, ondan sonra her kez diyo lumialar hic guzel degil, kullanmasi bilmeyenlere hic bir telefon guzel degildir

• Beğen
Tepkiler: Burak Altun, cyborg78, skynet ve 1 kişi daha
OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
guzelim lumia yi neden çizer insan, ondan sonra her kez diyo lumialar hic guzel degil, kullanmasi bilmeyenlere hic bir telefon guzel degildir

Haklısın Kullanmayı Bilmeyene güzel deyil lumialar .

• Beğen
Tepkiler: CaptainPrice.
cyborg78

cyborg78

Üye
lumia'lar Amoled ekran deqilmi
Amoled ile gorilla glass arasındaki fark ne ?
Gerçi bendeki Amoled ekran kaliteli olduğu kullanmam'dan beli .d :)

Burak Altun

Burak Altun

Üye
    Konu Sahibi
lumia'lar Amoled ekran deqilmi
Amoled ile gorilla glass arasındaki fark ne ?
Gerçi bendeki Amoled ekran kaliteli olduğu kullanmam'dan beli .d :)
Her Lumia'da aynı ekran yok. 920 IPS 925 Amoled. Ayrıca gorilla glass ve amoled farklı şeyler. Gorilla glass ekranın koruyucusu. Sağlamlığı yani. Amoled ekranlarda veya diğer ekranın içindeki özel madde.

Üst Alt