Haber Lumia 730 "Öz Çekim" için Geliyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
dakamon

dakamon

Üye
Offf lumia 830 kasası süper olacak gibi :) sd kart ve 13 mp kamera ve 5 inç ekran bide pili iyi oldumu tamamdır :)

• Beğen
Tepkiler: ByEmre221

papakudioflu

papakudioflu

Admin
  • Beğen
Tepkiler: osmanmert94, Esendağlı ve emz
4MaGuS

4MaGuS

Üye
O kadar olacağına ihtimal vermiyorum pek snapdragon400 max 13 mp destekliyor çünkü işlemciyi değiştirmeleri lazım :)
nokia demek imkansızları yapmak demek bence onada vardır bir çözümü sen rahat ol

• Beğen
Tepkiler: emz
emz

emz

Üye
Snapdragon 800 koysalar 20 mp kamera olsa 1600 den aşağı olmaz o zaman da benim işime gelmez :)

S600 takışabilir ancak fiyat kesin 1300 veya üstü olur. O zamanda giderek artan fiyatla size bir 830 yolu görünür. Eğer olursa 830 1400-1500₺ aralığında olursa kesinlikle onu tercih etmek daha karlı olur. Fiyat ve donanım ona göre gelir bence. Bekleyip göreceğiz :)

Telgrafla gönderildi. (L520)

dakamon

dakamon

Üye
Snap 600 hiç tutmadı neredeyse çok az telefonda var. Aynı Windows Vista gibi tutmadı. Koyacaklarını pek sanmıyorum.

GianniInfantino

GianniInfantino

Üye
Hocam bu Nokia'nın Berlin'de yapacağı tanıtımı neden ayrı bir konu olarak duyurmuyorsunuz? Ben 730'la ilgilenmiyorum ve bu konuya bakmadan konu açtım fakat burada paylaştınız için kilitlendi normal olarak. Nokia'nın tanıtımları artık haber niteliği taşımıyor mu? Eskiden yapılacak bütün tanıtımları ayrı olarak duyururdunuz. @papakudioflu @bulutsuzgece @Sensation biz buraya bakmayabiliriz

Bay H

Bay H

Üye
    Konu Sahibi
Cihaz kablosuz şarj desteğine sahip ayrıca tepe modellerde görmeye alışık olduğumuz nano sim kart desteği ile gelecek.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: ByEmre221 ve Dexter Morgan
beats

beats

Üye
FCC'den geçmiş cihaz.

• Beğen
Tepkiler: ByEmre221
Nirvana92

Nirvana92

Üye
Ram kesinlikle 512 MB olur. Nokia politikasına göre bir yerden kısmak zorunda!! Ya ram , ya batarya, ya kamera , yada hafıza kartı seçeneği :)
harbiden kaç çeşit model var biri 4x4 deil yahut biz mi çok şey istiyoruz acaba

• Beğen
Tepkiler: kozmortr, emz ve Aybin.Kilic
Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
harbiden kaç çeşit model var biri 4x4 deil yahut biz mi çok şey istiyoruz acaba
Evet çok şey istiyoruz.
Ram 2-4 gb
Kamera 20 mp purewiev
Ön kamera 5mp
Dahili depolama 64 gb + Hafıza kartı desteği
Batarya 5000 mah
Vs vs
Böyle bir amiral modeli beklemekten ömrümüzü çürüttük.

• Beğen
Tepkiler: YkPkY ve emz
...decode...

...decode...

Üye
Lumia 735 ve 730'un Çift SIM'li versiyonları şu şekilde olacakmış. 735, 630'un 4G'li 635 modelinden bilindiği üzere 730'un 4G destekleyen telefonu olacak. Resimlerin netliği telefonun nasıl bir şekilde olacağına dair biraz daha bilgi vermekte ve Nokia Glam Me uygulamasının adı " Lumia Selfie " olarak görünüyor. Tabi bu uygulamanın sadece 730'a özel olup olmadığı bilinmiyor.

• Beğen
Tepkiler: emz, Sensation, papakudioflu ve 1 kişi daha
papakudioflu

papakudioflu

Admin
Aynı Lumia 900
olmuş
:)

@suyunsesi

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi
Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
Lumia 735 ve 730'un Çift SIM'li versiyonları şu şekilde olacakmış. 735, 630'un 4G'li 635 modelinden bilindiği üzere 730'un 4G destekleyen telefonu olacak. Resimlerin netliği telefonun nasıl bir şekilde olacağına dair biraz daha bilgi vermekte ve Nokia Glam Me uygulamasının adı " Lumia Selfie " olarak görünüyor. Tabi bu uygulamanın sadece 730'a özel olup olmadığı bilinmiyor.

Tasarım şahane. Umarım 735'i görürüz burada.

• Beğen
Tepkiler: Esendağlı
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt