Lumia 720 mi Xperia P mi

• 24 Mart 2013
  • 1908 Okunma
  • 24 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Arkadaşlar yaklaşık 2-3 hafta sonra delhiye gidiyorum hazır gitmşken ordan alıcam telefonu sizce hangisini alayım? Lumia 720. 940 tl. , xperia p 810 tl

Yazan: pureorhybrid
  2. pahalı yurtdışına göre.aynı fiyata burdan al.

3. Fan değilim Yanlış anlamyın ama sırf stabilitesi ve Malzeme kalitesinden dolayı Lumia 720 alırdım...

Esendağlı bunu beğendi.
  4. xperia p derim :)

5. Ben olsam 2 cihazida almam

6. xperia p

7. 720

8. Xperia P her türlü

9. Neden sence? Uygulamalar için diyosan oyun oynamīyorum whatsapp-twittee baska yok bide camwow gibi şeyler falan

- - - Eklendi - - -

Nedeninide söylermisin niçin p almalıyım

- - - Eklendi - - -

Sen o fiyat aralıgında ne alırdın samsung hariç

- - - Eklendi - - -

10. 4 delhide rahat bulursun

11. 720.

12. Bu fiyatlardan ikisini de alma. Hem Türkiye'ye gelince garantisi olmayacak hem de kayit işlemi masrafiyla buradaki fiyatin da ustune cikacak maliyet.

13. maden ordan alacan bi ip5 s4 one man bişey al

14. Ya ben hangisini alayım diyorum uzun süre geridönmiycem..siz hangisini alırdınız

15. ben p alırdım ama sen ne amaçla kullanacaksın oyun internet film izleme program kamera sen hangi amaçla kullanacaksın onu söylersen daha iyi yardım edebiliriz

16. genelde whatapp-twitter-tumblr falan sosyal ağlarda takılcam oyunla işim olmaz bide ön kamerayı çok fazla kullanırım..uzun vadeli kullanmayı düşünüyorum..ne alayım

17. o zaman lumia senin için daha iyi bi tercih olur sanırım ayrıca bataryasını çok beğendim gayet iyi ama fiyatı biraz fazla gibi elimde Xperia ion var ve bir aylık tertemiz o fiyata satmayı düşünüyorum ön kameraya gelince 720 nin kamerası hakkında hiçbir bilgim yok herhalde kimse bilmiyodur ama sadece dediklerin için kullanacaksın lumia daha iyi tercih olur

18. Aynı fikirdeyim:oke:

19. Heralde lumia alırım bu gidişle hem android tablet var wp8 deneyeyim :D

20. ama wp8 i beğenmiyorum :) yani renkli kutulardan başka özelliği yok onu launcher 8 le android de de yapıyosın sen ikisini sorduğun için lumia dedim yoksa o fiyata daha iyisi de alınır

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
19/09/2018 - 18:09