Püf Noktası Lumia 530 sd kart sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 1858988

Silinen Üye 1858988

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Lumia 530 sd kart sorunu
arkadaşlar telefona sd karta uygulama yükleyemiyyorum resimler gelmiyor 2 tane sd kart var (sandisk ve toshiba) ikisinde de aynı sorun var
Edit: Akıllı depolamadan da hepsi sd kart seçili

emz

emz

Üye
İlgin. Resim atabilir misiniz?
Ama geçmiş uygulamaları sd karta taşımak için önce telefon hafızasına girin sonra da uygulamaları açın. Biraz bekleyin 10 dk falan o ekran kalsın siz ekranı dahi kilitlemeyin kendi kapansın. Uygulamalar gelince de alttaki tike basıp seçin hepsini be taşı değin. O zaman taşır. Resimler için bilgisayardan yada dosyalar uyumasından atın :)

Silinen Üye 1858988

Silinen Üye 1858988

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi

Resimler burda akıl sır erdiremedim sıfırlıyorum cihazı 2 saat falan sonra tekrar böyle oluyor

emz

emz

Üye

Resimler burda akıl sır erdiremedim sıfırlıyorum cihazı 2 saat falan sonra tekrar böyle oluyor

Sanıyorum ki sd kartla ilgili bir sorun. Başka bir sd kart deneyin düzelecektir. Class 10 ve üstü kart takarsanız bu olmaz aslında. Okuma hızı yetersiz gibi geldi. Bir de uygulamaları hafızaya atın bakalım olacak mı bunlar :hmmm

Silinen Üye 1858988

Silinen Üye 1858988

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
sandiskte hata var diye toshiba(30 MB hız sağlıyor) aldım ancak ikisinde de aynı sorun oluyor telefonumuzun hafızası 4 GB olduğu için hemen doluyor , ayrıca uygulamalar böyle olduktan sonra telefona taşınmıyor ilk defa başıma geldi böyle bi olay daha önce 520 kullandım ancak onda böyle bi sorun olmamıştı

emz

emz

Üye
sandiskte hata var diye toshiba(30 MB hız sağlıyor) aldım ancak ikisinde de aynı sorun oluyor telefonumuzun hafızası 4 GB olduğu için hemen doluyor , ayrıca uygulamalar böyle olduktan sonra telefona taşınmıyor ilk defa başıma geldi böyle bi olay daha önce 520 kullandım ancak onda böyle bi sorun olmamıştı

Lsrt ile yazılımı cihaza hard reset atarak basın. Siz takın bilgisayara o halleder. En sağlam yazılımı kurar. Belki cihaz güncellemede romu hatalı kurdu. Ondan sıfırlasanızda geçmez. Sıfırdan flash atın düzelir ;)

Üst Alt