Telefon Tavsiyesi Lumia 530 Alacağım, Sizce Telefon Nasıl?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
    Konu Sahibi
Lumia 530 Alacağım, Sizce Telefon Nasıl?
Lumia 530 almak uzereyim kullanimim stabilite face vatsap müzik az oyun falan işte beni 2 sene götürür mu sizce? Çünkü bu artik son telefonum bu fiyatta alabilecegim androidle berbat. Sizce 530 nasil?

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
Kesinlikle 525 şimdilik.

• Beğen
Tepkiler: emz, MixRadio ve muhammettvurucu
StartTheGame

StartTheGame

Üye
530 a vereceğin parayla 820 - 920 al ?

• Beğen
Tepkiler: muhammettvurucu
-_SEFA_-

-_SEFA_-

Üye
Bence de 525 ideal. Ayrıca başlıkta sıkıntılı ;)

• Beğen
muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
    Konu Sahibi
Evkurdan öğle yemeğindeki ayran parami biriktirip alacağım babam artik almiyo 4 tane telefondan sonra :D evkurdan 530 alabiliyorum başka hiçbir yolla telefon Alamiyorum. Peki bildirimler face facebook messenger ve vatsap ta sikintili mi?

-_SEFA_-

-_SEFA_-

Üye
Evkurdan öğle yemeğindeki ayran parami biriktirip alacağım babam artik almiyo 4 tane telefondan sonra :D evkurdan 530 alabiliyorum başka hiçbir yolla telefon Alamiyorum. Peki bildirimler face facebook messenger ve vatsap ta sikintili mi?
Kardeş onlarda sıkıntı yok ta 600 tl yazık günah. Pişman olursun bak sonra. İyisi mi sen bi 250-300 biriktir de ikinci el 525 filan al. Yada direk 400 biriktir sıfırını al. Tabiiki karar senin ama bence pek mantıklı değil.

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş onlarda sıkıntı yok ta 600 tl yazık günah. Pişman olursun bak sonra. İyisi mi sen bi 250-300 biriktir de ikinci el 525 filan al. Yada direk 400 biriktir sıfırını al. Tabiiki karar senin ama bence pek mantıklı değil.
Su an telefona ihtiyacım var ve biriktirecek zamanim zok malesef

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
    Konu Sahibi
Beyler lumia siparisi vermek uzereyim yalniz bildirimlerle ilgili bilgi almak istiyorum. Face facebook messenger ve vatsap ta bildirimler sikintili mi?

KırmızıBeyaz60

KırmızıBeyaz60

Üye
Facebook bilmiyorum yalnız whatsappta sıkıntı yok.

• Beğen
bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Şu an hiçbirinde sıkıntı yok.
Gönül rahatlığıyla alabilirsin.

• Beğen
muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkür ederim.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Sizce 530 bunlari ve müzik dinleyen arada da oyun oynayan biri için nasil bi seçim?
Bunlaeviçin düşük donanımla uygun fiyatta her cihaz işini rahatça görür. Lumia 530 da en iyi seçeneklerden biri

• Beğen
muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
    Konu Sahibi
Markkette face ve facebook messenger göremedim link atabilir misiniz?

hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
Face arada bildirim paneline gelıor bende bide face karosunun üstünde eskısı gibi bildirim gozukmuyor bende öyle

StartTheGame

StartTheGame

Üye
Keşke 920 alsaydın pişman olacaksın bana sorarsan yazık olmuş 600 tl ne 925 in bir suru temizi var 550 - 600 tlye yanlış seçim yapmışsın

hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
920 hiç onermem kullanıorum sırf kalın dıye resmen takoz istersen 1 ay telsiz kal yinede onu alma alacaksan 925 al

luckysleven

luckysleven

Üye
Evkurdan nasil alacaksin yanilmiyorsam 18 yasini doldurmamissin ?

hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
Ewkur muhabbeti ney arkadaşlar anlatır mısınız bn18 deyim evku işkura giden tanıdım var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt