Lumia 520: 599TL Lumia 720: 999TL ayrıntılar iceride

Sponsorlu Bağlantılar

mdh_ua

mdh_ua

Üye
bu fiyatlar ve tarihler kaç gündür başka hiç bi yerde açıklanmadı kaynak güvenilir mi

Duran.Y

Duran.Y

Üye
bu fiyatlar ve tarihler kaç gündür başka hiç bi yerde açıklanmadı kaynak güvenilir mi

"papakudioflu" konuyu açtığına göre vardır sağlam kaynakları, güvenebilirsiniz :)

pirenuri

pirenuri

Üye
Ablama 720 yi alıyoruz. Kardeşime 620 kız arkadaşıma 620 bende 920 Kankamda 920. Ulan nokia benden kazanıyorsun ya :ehe

yeauw

yeauw

Üye
teşekkürler

EroL

EroL

Emekli Yönetici
Nokia Türkiye Genel Müdürü Çiçek Uyansoy İcan fiyatları doğruladı :) burada

• Beğen
Tepkiler: bulutsuzgece
drangela61

drangela61

Üye
benim bu konuya yazmış olduğum mesajlar vardı ama silinmiş mod arkadaşların sildiğini zaten düşünmüyorum yanlış anlaşılmasın ama sebep ne olabilir..?
saygılar..

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
benim bu konuya yazmış olduğum mesajlar vardı ama silinmiş mod arkadaşların sildiğini zaten düşünmüyorum yanlış anlaşılmasın ama sebep ne olabilir..?
saygılar..
yanlışın var bu konuda silinen mesaj yok

drangela61

drangela61

Üye

yanlışın var bu konuda silinen mesaj yok

eyvallah hocam aynı konuyla alakalı iki konu açılmış diğer konuda ikinci sayfada kalmış ben de göremeyince dedim mesajlar mı silindi acaba :S
olabilir benden kaynaklı da olabilir bilemediğim için sormuştum zaten
sağolasın ;)
saygılar..

Kelv1n

Kelv1n

Üye
Merhaba Nokia Lumia 720 yi çok beğendim fiyatıda bekleğim fiyatın biraz üstünde(900-950 arası bekliodm) çıktığında almayı düşünüyorum fakat gözüme LG Nexus 4 de çarpıo ve özellikleri çok daha iyi 2gb ram olsn fln ama android tellere hiç ısınamadım 300 lira gibi bir fark var 2 tel arasında siz olsanız napardnz :D

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Merhaba Nokia Lumia 720 yi çok beğendim fiyatıda bekleğim fiyatın biraz üstünde(900-950 arası bekliodm) çıktığında almayı düşünüyorum fakat gözüme LG Nexus 4 de çarpıo ve özellikleri çok daha iyi 2gb ram olsn fln ama android tellere hiç ısınamadım 300 lira gibi bir fark var 2 tel arasında siz olsanız napardnz :D

birbirinden cok farkli iki telefon ve iki ayri sistem. Donanima bakma oncelikle. Cunku sistemin ne kadar donanim kaynagi kullandigi da onemli.

Üst Alt