Lollipop romundan sonra kitkat rom

Sponsorlu Bağlantılar

_JacKoLovsKi_

_JacKoLovsKi_

Üye
    Konu Sahibi
Lollipop romundan sonra kitkat rom
Herkese iyi forumlar. Ben telefonuma kitkat custom rom yüklemek istiyorum. Ozcanrom yüklemeyi düşünüyorum. Telefonum rootlu ve suan lollipop Türkiye stock rom yüklü. Daha önce custom lollipop romlar yükleyip geri bu Roma döndüm. Bu romdan sonra herhangi bi kitkat romu yüklesem imei veya herhangi bi sıkıntı olur mu ? Simdiden teşekkür ederim yardimci olanlara.

asgz

asgz

Üye
Cwm kullanıyorsanız Wipe işlemleri sırasında hatalı seçenek seçmeniz buna yol açabilir başıma gelmişti, yalnız buna karşılık örneğin lg de bir imei yedekleme geri yükleme uygulaması var, cihazınız için varsa bu uygulamadan yedekleme işleminizi yapın. Zaten wipe işlemlerini doğru yaptığınızda hiç bir sorun olmuyor

_JacKoLovsKi_

_JacKoLovsKi_

Üye
    Konu Sahibi
Cwm kullanıyorsanız Wipe işlemleri sırasında hatalı seçenek seçmeniz buna yol açabilir başıma gelmişti, yalnız buna kaışılık örneğin lg de bir imei yedekleme geri yükleme uugulaması var, samsung da da olmalı yedekleme işleminizi yapın. Zaten wipe işlemlerini doğru yaptığınızda hiç bir sorun olmuyor
Hangi Wipe işlemlerini yapmam gerekiyor peki bilginiz varmı

asgz

asgz

Üye
Yükleyeceğiniz rom un açıklamalarında vardır sırasıyla takip ederseniz sorun çıkmaz