Logo tasarımlarıyla ilgili Youtube videoları çekiyorum sizce nasıl?

Sponsorlu Bağlantılar

proofrulin

Üye
    Konu Sahibi
Logo tasarımlarıyla ilgili Youtube videoları çekiyorum sizce nasıl?
Merhabalar ( ProofRulin )Youtube Kanalımda, çeşitli tasarım videoları özellikle Logo, İntro, Banner daha bir çok tasarımın videosunu çekip paylaşıyoruz. Peki avantajları nelerdir madde madde anlatacak olursak.

》 Arka Plan, Yazı Font, Doku gibi materyalleri açıklama kısmında ücretsiz paylaşıyoruz.✔
》 Her gün düzenli yeni bir tasarım videosu paylaşıyoruz. ✔
》 Telefonunuzdan Tasarım yapmayı öğrenebileceksiniz. ✔
》 Ayrıca kullanılan uygulamalarıda öğrenebileceksiniz. ✔
》 Ayrıca Oyunlarda Klan, Lonca, Birlik gibi yerlerde videolardan öğrendiğiniz kendi yaptığınız tasarımları kullanabilirsiniz. ✔

Kanalımızın Tanıtımı :
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
Yeni videolardan haberdar olmak için kanalımıza abone olmayı ve bildirimleri açmayı unutmuyalım :)

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2526643

Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
güzel bir çalışma ama yazılı olan içeriği seslendirmelisin bence.
daha başarılı olursun.

• Beğen
Tepkiler: proofrulin ve M.F.E
Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
Özellikle oyun piyasasında şekilli şüküllü profil resmi isteyenler hazıra konmak yerine videolarınızdan öğrenip kendi tasarlar umarım. Başarılar.

• Beğen
Tepkiler: proofrulin

M.F.E

Üye
Bence anlatım kesinlikle sesli olmalı videodaki yazıları okumak yerine internetten konu ile ilgili kapsamlı yazılardan faydalanmak bana daha mantıklı geliyor.
Başarılar

• Beğen

proofrulin

Üye
    Konu Sahibi
güzel bir çalışma ama yazılı olan içeriği seslendirmelisin bence.
daha başarılı olursun.
teşekkür ederim haklısın bu tarz çalışmalarda seslendirme yapmak gerekiyor ve ben son 2 videodur seslendirme yapmaya başladım önerin için teşekkür ederim
Mesaj birleştirildi:

Özellikle oyun piyasasında şekilli şüküllü profil resmi isteyenler hazıra konmak yerine videolarınızdan öğrenip kendi tasarlar umarım. Başarılar.
aynen doğrudur oyun piyasasında gerçekten logo lazım oluyor gerek birlik, klan lonca resmi yada kendi karekterinin profil resmi bizim amacımız mobilden birşeyler yapabileceğini göstermek pc kadar profesyonel olmuyor ama iş görüyor hatta ilerlerse pcden bile güzel yapabilir
Mesaj birleştirildi:

Bence anlatım kesinlikle sesli olmalı videodaki yazıları okumak yerine internetten konu ile ilgili kapsamlı yazılardan faydalanmak bana daha mantıklı geliyor.
Başarılar
bende öyle düşündüm ve son 2 videodur seslendirme yapmaya başladım. öneriniz için teşekkür ederim

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Güzel olmuş. Belki prodüksiyon daha iyi olabilirdi ama bu hali de çok güzel.

• Beğen