Logo istekleriniz buraya! [sadece ne istediğinizi söyleyin]sadece teşekkür edin

Sponsorlu Bağlantılar

swedeniz

swedeniz

Üye
    Konu Sahibi
<div class='quotetop'>(salihyet &#064; Dec 4 2005, 04&#58;33 PM) [post=221563]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Emeğine sağlık [tabağı boş vermemek adettendir ]

[/b][/quote]
saol daha güzel yapmak isterdim ama elimden bu kadar gelio

Salihyet

Salihyet

Üye
olsun önemli olan araç değil amaçtır

ukalaboy

ukalaboy

Üye
<div class='quotetop'>(swedeniz &#064; Dec 4 2005, 04&#58;16 AM) [post=221344]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
ukala kardeş bu da senin

[/b][/quote]
tesekur ederim bişi daha rica edicem cok olmazsam yane
(Şebinkarahisar M.Y.O) olarak ala bilirmiyim okul sıtesi için pls

FrontmaN

FrontmaN

Üye
Sana zahmet Bir de FrontmaN yazan yapar mısın? Sağ ve solunda mpx200 olsun. Boyutları 120x600 falan olablir.Şimdiden teşekkürler.

wolftr

Üye
selam kardes bana da sitem için bir banner yaparmısın.
genckemalist yazının her iki yanında iki kalpaklı atatürk resmi olursa güzel olur.su asagıdakı linke bir bak istersen boyut vb ayarlarsan sevınırım

uyduturk

uyduturk

Üye
Arkadaşım Bende İstemiştim Neden Yapmadın Anlayamadım Neyse Canın Sağolsun...

ozhan35

ozhan35

Üye
merhab arkadasım yapım aşamasında olan 2 kardes sitemiz için bir banner yaparmısın..
1) Akropol Planlama
2) Özde Planlama Harita
şimdiden teşekkür ederim...

ozhan35

ozhan35

Üye
merhaba arkadasım yapım aşamasında olan 2 kardes sitemiz için bir banner yaparmısın..
1) Akropol Planlama
2) Özde Planlama Harita

Salihyet

Salihyet

Üye
<div class='quotetop'>(uyduturk &#064; Dec 5 2005, 12&#58;45 PM) [post=222190]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
ozhan35 Gönderildi Bugün, 01:57 PM
merhaba arkadasım yapım aşamasında olan 2 kardes sitemiz için bir banner yaparmısın..
1) Akropol Planlama
2) Özde Planlama Harita
[/b][/quote]
op logosy güzel ve anlaşılır yapılabilecek bir şey değil o yüzden swedeniz arkadaşımızı hoş görmek lazım
ozhan35;arkadaşım şu banner&#39;i biraz açarmısın.

shadow_4434

Üye
S.A arkadas ben lokum ve seker ımalatı yapıyorum eyer buna gore bır logo yaparsan ıyı olur sıte ısmı verırdım ama sıte tekrar yenılenıyor o yuzden veremıyorum fırma ısmıde TATLAN SEKERLEME ısallah guzel bır sey olur canlı bırsey olsun eyvallah

hidayet

hidayet

Üye
<span style="color:#000000">hidayet yazılsın zahmet olmazsa</span>

Salihyet

Salihyet

Üye

güle güle kullan inşallah beyenirsin ayrıca swedeniz bu aralar pek online olmadı o yüzden ekledim.

swedeniz

swedeniz

Üye
    Konu Sahibi
<div class='quotetop'>(uyduturk &#064; Dec 5 2005, 01&#58;45 PM) [post=222190]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
[/b][/quote]
oparötör logosunda zorlanıyorum

swedeniz

swedeniz

Üye
    Konu Sahibi
logolar taptaze yeni çıktı

hidayet

hidayet

Üye
çok teşekkürler salihyet

ozhan35

ozhan35

Üye
<div class='quotetop'>(salihyet &#064; Dec 5 2005, 02&#58;20 PM) [post=222240]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
<div class='quotetop'>(uyduturk &#064; Dec 5 2005, 12&#58;45 PM) [post=222190]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
ozhan35 Gönderildi Bugün, 01:57 PM
1) Akropol Planlama
2) Özde Planlama Harita
[/b][/quote]
op logosy güzel ve anlaşılır yapılabilecek bir şey değil o yüzden swedeniz arkadaşımızı hoş görmek lazım
ozhan35;arkadaşım şu banner&#39;i biraz açarmısın.
[/b][/quote]

site için banner kullanılcak o yüzden değişik bişey olabilir arka fon olarak plan proje felan bişey olabilir daha nasıl acabilirim..

ukalaboy

ukalaboy

Üye
tesekurler

uyduturk

uyduturk

Üye
<div class='quotetop'>(swedeniz &#064; Dec 6 2005, 01&#58;00 AM) [post=222766]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
<div class='quotetop'>(uyduturk &#064; Dec 5 2005, 01&#58;45 PM) [post=222190]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
[/b][/quote]
oparötör logosunda zorlanıyorum
[/b][/quote]
Arkadaşım eline emeğine sağlık birde rica etsem Üstte yapmış olduğun logonun aynısından yazanını yapabilirmisin belki sitemde kullanabilirimde.Tekrar teşekkür ederim başarılar...

Salihyet

Salihyet

Üye
swedeniz bana içinde psp,ps olan salihyet yazılı bi logo yapabilrmisin.

swedeniz

swedeniz

Üye
    Konu Sahibi
taze taze

Üst Alt