Logo, avatar ve imza istekleriniz yapılıyor.. Yeniden başladım.. :)

Sponsorlu Bağlantılar

yusufucan

yusufucan

Üye
Salihim Çok Sağol Ellerine SağLıkk :D:D

GRafix

GRafix

Üye
Demek Bene Yapmıon Ha:nono:

Alacağın Olsun Salih :pro:

Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
yapıcm yha, iremm ve grafix ;)

mervecan

mervecan

Üye
salihh bende istiomm :( yhaaa bakk lila mor tonları olsun mervecan yazsın ve kelebek olsunn ve cix olsunn janjanlı olsunn yapabilirmisin;)

Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi

--
mervecan; lila ne renk bu mehmetçik nerden bilsin ? :ehe ben renkleri iyi kullansamda turkuz ve maviyi zor ayırt ederim.. içimden geldiği gibi yapıorm yani :D

--------------- Ekleme ---------------

iremm tmm ;)
grafix yapılıo..
mervecan sırada ;)

mervecan

mervecan

Üye
:D sen yap bakalımm senin zevkine güveniorumm garip renk körüüü :P

Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
grafix yapıldı ;
upload ediliyor,..

mervecan , gelio.. :) :)

Anıl Umut

Emekli Yönetici
ekle msn e allah allah :ehe adama bak :D hatta dışarı çık 10 dk yürü beraber yapalım :islik :ehe :naughty:

------------------------------

tmmdır ;)

---

bu gün sevgi günümdeyim :ehe alın bakalım :coold::bigstar:
eyvallah salih sağol bi kaç daha yapsana :ehegüzel

mervecan

mervecan

Üye
hanii benm ki gelmemişş

:(:cry:

Anıl Umut

Emekli Yönetici
yapıyodur mutlaka salihe güven gerisini merak etme sen

xkadir61

xkadir61

Üye
salihyet bakıyorumda, yeteneklerini sergilemeye başlamışsın. banada bir avatar yapta, görelim kabiliyetini

Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
psp ile yaziyorm ve baglaniyorm nete , ilk fisatta haleddcgm. zor oluo psp ile yazmsi, oyzdn herkese ii gcler

GRafix

GRafix

Üye
Ohoooo Saaaaliiiihh:@
İmzam nerde yhaKOCAMAN OLCEK 10a göre

Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
Ohoooo Saaaaliiiihh:@
İmzam nerde yhaKOCAMAN OLCEK 10a göre

senin imzan hazırdı, upload edilmiodu.. imageshack ta problem vardı, kendi ftp me upload edecektim ama etmiyorum, grafikersin ne halin varsa gör.... :box Ben gelemem böyle şeylere..
sanırım bi tek mervecan kaldı ;)

Anıl Umut

Emekli Yönetici
senin imzan hazırdı, upload edilmiodu.. imageshack ta problem vardı, kendi ftp me upload edecektim ama etmiyorum, grafikersin ne halin varsa gör.... :box Ben gelemem böyle şeylere..
sanırım bi tek mervecan kaldı ;)
:ehe:ehe:ehe

Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
ya çalıştığım pc 6 yıldır kullandığm pc , ve çok eski bi bilgisayar.. biraz anlayış bekledik, ama serkan bey çok sabırsız çıktı, ya şöyle anlatayım, photosopta çalışrken masaüstünden bi resim almak işkence oluyor.. hatta çalan şarkıyı bile zor değiştiriyorum, msn i açmak hayal benim için :) umarım 2-3 güne kadar yeni pc me kavuşurum, yoksa burda ki istekler epey aksayacak.. çok zamanımı alıyor bi istek ;) hemde öyle baştan sağma yapmıyorum, çalışmalardan da belli olduğu gibi.. her neyse iyi forumlar herkese, mervecan tamamlanmak üzere..

---

Slm mervecan :) şanslısın ki grafix rahat durmadı :P: çünkü şimdi çıkıcm son olarak;

:bigstar:

---

SIRADASIN GRAFİX; Alırım aklını :ehe

salihyet bakıyorumda, yeteneklerini sergilemeye başlamışsın. banada bir avatar yapta, görelim kabiliyetini

ayıpsın kadir abi :bigstar: az işim var , turkcell hat almaya gidip geliom :P: gelince söz yapıcam ;)
derler ya, gözüm başım üstüne :ehe

mervecan

mervecan

Üye
salihhh süpersinn tek kelimeylee tebrikk ediorumm ama kelebek yerine papatya olmuşş ama oda senin zevkinn emeğine gözüne eline sağlıkk be salihyett hakkını helal ett:)

nası olduu yaww süperr yaa hepsinii zamanla kullanıcamm çookk saol tekrarr bide sankii sen nerden bilionn benim topitop sevdiğimi varyaa salihyett kalbin temiz;)

Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
kalbim gerçekten çok temiz :ehe bu gün bi turkcell hat almışm, numara mükemmel :) :bigstar: güle güle kullan..

mervecan

mervecan

Üye
teşkürr ettimm sende güle güle kulann :ehe

Üst Alt