Logitech'in beklenen yenileri sahnede! Laptop'lara özel kablosuz hoparlör


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
"The Patriot"

"The Patriot"

Üye
Logitech'in beklenen yenileri sahnede! Laptop'lara özel kablosuz hoparlör

Logitech Berlin'deki IFA etkinliğinde Z-500 isminde kablosuz notebook hoparlörünü tanıttı. Cihazın bataryası 15 saatlik kullanım için yetiyor. Z-500 şu andan itibaren yaklaşık 220 dolara temin edilebiliyor.

Logitech ayrıca Squeezebox Boom'u da tanıttı. Ağ bağlantılı müzik çalar otomatik olarak mevcut ağları tanıyor ve girilen şifreyi kaydediyor. Kullanıcı ev ağı üzerinden PC'deki müzik arşivine, internet radyosuna ve Last.fm gibi ücretli hizmetlere erişebiliyor; tüm bunlar bilgisayar kapalı olsa da gerçekleşiyor. Squeezebox Boom 802.11g teknolojisini kullanıyor, 30 Watt çıkış gücünün yanında subwoofer bağlantısı da sunuyor. Cihaz eylülden sonra 410 dolara temin edilebiliyor.

Bilgi için:
Logitech - 00800 44 882 5862
</B></STRONG></I></U>
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt