Loeb v.s Schumi..


>>impacter<<

>>impacter<<

Üye
Dört kez Dünya Ralli Şapiyonluğu yaşamış olan Sebastien Loeb, bir yıl aranın ardından bu yıl Şampiyonlar Yarışına (Race of Champions) yeniden katılacak.

2003-2006 yılları arasında etkinliğe katılan ancak geçen yıl kızının doğumu nedeniyle orada olamayan Fransız pilot, özelilkler Michael Schumacher'e karşı tekrar yarışmak için sabırsızlanıyor.

"Geri dönmekten çok mutluyum. Bu gerçekten zevk aldığım bir etkinlik. 2004'teki gibi yeniden Michael'e karşı yarışmak güzel olacak."

"En son pistte karşılaştığımızda motor yarışındaydık ve benden biraz daha hızlıydı. Bu yüzden intikamımı almayı umuyorum."

Race of Champions patronu Fredrik Johnsson ise Sebastien Loeb'ün bir yıl aradan sonra geri dönmesinden memnun olduklarını belirtti.

Yarışlar, Londra'da 14 Aralık'ta Wembley Stadyumu'nda gerçekleştirilecek.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt