Öneri LM 1320

Sponsorlu Bağlantılar

Krnl386

Krnl386

Üye
    Konu Sahibi
LM 1320
Arkadaşlar Merhaba ;

Geçtiğimiz günlerde bir siteden ikinci el 1320 aldım, bir kaç gün içinde elime ulaşır. Ben daha önceleri LM 820 kullanıyordum. Yaklaşık 2 yıla yakındır Android bir cihaz kullanıyordum. Bir çok şeyi takip edemedim. Sormak istediklerim ;

1) Ürünün garanti durumu nerden sorgulayabilirim ..?
2) Eski cihazımı sıfırlamak istediğimde ve yazılım yüklemesinde Nokia Software programını kullanıyordum. Şuan bunun için hala bu program mı kullanılıyor? yoksa farklı bir program var mı ..? (Wi-Fi' den güncelleme hiç yapmam) Kısacası telefon elime ulaştığında formatlayıp, yazılımı tekrar yeniden yüklemek istiyorum.

Desteğiniz için şimdiden teşekkür ederim.

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
1-

2 Windows Device recovery tools kurup yazılımı sıfırdan pc den kurabilirsin

• Beğen
Tepkiler: Onur K. ve Krnl386
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Windows Device recovery tools Filan İşini Görür Hayırlı Olsun Bu Arada Alternatif ProgramVar Bir Dünya.Garantiyi En İyi Servise Gitmen Bence Cihaza Müdahale Ederler Servise Vermezler Garantisi Var Görünür Bozulur Verirsin Sonra Adam Bunun İçi Açı Açılmış Der Başın Ağrır

• Beğen
Tepkiler: Krnl386
Krnl386

Krnl386

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar cihaz şuan elime ulaştı, garanti durumunu kontrol ettiğimde garantilini olduğunu, 10 gün için geçerli olduğu gibi bir yazı gördüm. Cihazı nasıl test edebilirim genel olarak, bunun için bir program falan var mı ..? Windows 8.0 yüklü olarak geldi. Ekranda satıcıyla konuştuğumuz üzere bir kaç kılcal çizik var ama o kadar da olsun. İkinci el cihaz nasıl olabilir ki.

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
şu konudaki program ile test edebilirsiniz telefonu :)

Haber - Lumia Telefon Test Programı

bu arada sistem güncellemeleri mobil şebeke üzerinden indirmeye izin vermiyor wi fi olması gerek

• Beğen
Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Arkadaşlar cihaz şuan elime ulaştı, garanti durumunu kontrol ettiğimde garantilini olduğunu, 10 gün için geçerli olduğu gibi bir yazı gördüm. Cihazı nasıl test edebilirim genel olarak, bunun için bir program falan var mı ..? Windows 8.0 yüklü olarak geldi. Ekranda satıcıyla konuştuğumuz üzere bir kaç kılcal çizik var ama o kadar da olsun. İkinci el cihaz nasıl olabilir ki.
Wifi ile 2 kez güncelleme kontrolü yapın.
2. Güncellemede ekstralar bilgi güncellemesi ile denim sürümüne geçmiş olursun. Bir de sıfırla telefonu temiz kurulum ile bitir.
Donanım olarak wifi Bluetooth kulaklık testlerini yap. Ekran içinde ekran koruyucu film tak.

• Beğen
Krnl386

Krnl386

Üye
    Konu Sahibi
İyi pazarlar değerli arkadaşlar, cevaplarınız için teşekkür ederim. Ekran jelatini bu telefon için bulamadım ama bir tane başka markaya ait buldum. Telefoncu uyumlu dedi. yalnız sensörlerin olduğu yerleri de kapattı ekran jelatini. Bir sıkıntı yaratır mı sizce ..?

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Yaratmaz. Sorunsuz kullanmaya devam edersin.

• Beğen
Krnl386

Krnl386

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar ;

Şuan Recovery Tools ile yazılımı yükleyeceğim. Burdaki yazılım son yazılım mı oluyor,(Sürüm numarası almadım) yoksa tekrardan güncelleme kontrol etmem lazım mı ..? Ayrıca şuan paket 1,57 GB boyutunda iniyor ve paket inerken NOKİA yazısı kaldı. Bu durum normal mi ..?

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Windows 8.1 Cyan sürümü yüklenecek. Gelecek uygulama güncellemelerinden birisi Denime çeviriyor. (Hakkında veya ekstralar gibi bir şeydi)
Paket insin. En fazla usb kablo söküp geri takıp tuş kombinasyonu ile flaşlama işine dönersin (ses kısma + power tuşu veya ses arttırma+power tuşu)
Uygulama zaten gerekli blgileri verecek (recovery tool)

Son düzenleme:
  • Beğen
mcnpl4

mcnpl4

Üye
Yakınlık sensörü kapandıysa aramalarda sorun çıkarabilir. Çıkarsa bükmeden yavaşça kesebilirsin. Benim jelatinin köşesi bükülmüştü tozlanıp açılmasın diye kırptım tekrar yapıştırdım

• Beğen