Canlı Duvar Kağıdı Live Jellyfish v1.1

NEXUS

NEXUS

Üye
    Konu Sahibi
Açıklama:
Derin bu gizemli yaratıklar tadını çıkarın. Onların zarif formlar, güzel renkler ve pürüzsüz hareketler huzur ve sevinç bir dünyaya götürür. Bu güzel yaratıklar bile kendi benzersiz şekillerde dokunarak yanıt! Kenara önceden ayarlanmış tema seçimleri tam bir listeden, özel renk ve ışık ayarları ile kendi oluşturabilirsiniz. Bu sofistike uygulama güç tüketimi ve bellek boyutu şaşırtıcı derecede küçük bir ayak izi vardır. Bu jöle son tablet düşük-uç cep telefonları arasında değişen cihazlarda sorunsuz yüzmek. Bu bizim süper tescilli rendering teknolojisi, teknoloji ve sanat kalite sınırları bizim amansız bas tüm sayesinde mümkündür. Bu nihai canlı denizanası duvar kağıdı. Tadını çıkarın!

Ekran Görüntüleri:


İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt