Öneri Live Demo Unit Cihazlar Hakkında bilgi - öneri

Sponsorlu Bağlantılar

FarklıBirDost

FarklıBirDost

Üye
    Konu Sahibi
Live Demo Unit Cihazlar Hakkında bilgi - öneri
Arkadaşlar merhaba.
Live demo unit cihazlar araştırdığım kadarıyla gsm özelliği, sim kart yuvası olmayan, tablet yerine kullanmak istediğim ve almaya da sıcak baktığım cihazlar arasında. Fakat sadece operatör şirketlerinin yüklemiş olduğu programları çalıştıran ve normal uygulama yüklenmeyen cihazlar olduğunu duydum. Daha doğrusu bu cihazlar hakkında araştırıp, duyduklarım bu kadar. Bu cihazları kullanan ya da bilen arkadaşlarım bana bildiklerini aktarırsa çok sevinirim. Sizce almalı mıyım ?

(S6 400 Lira be abi :hmmm )

:tşk:

PalmerTech

PalmerTech

Üye
Hocam işte tester parfüm gibi düşün :gul: Ambalaj aynı, koku da benziyor, ama bir türlü tam parfüm olamıyor :ehe

• Beğen
Tepkiler: FarklıBirDost
Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
eğer gerçek s6 romu kurulabilirse s6 dan farkı kalmaz

• Beğen
Tepkiler: FarklıBirDost

Koradam

Üye
Note 3 de bildiğin telefonun aynısı sadece sim tanımsız oluyordu

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
sim takılamıyorsa veya kullanılamıyorsa işe yaramaz yani imei numarası yoksa çöp

FarklıBirDost

FarklıBirDost

Üye
    Konu Sahibi
sim takılamıyorsa veya kullanılamıyorsa işe yaramaz yani imei numarası yoksa çöp
Gsm özelliğini kullanmayacağım hocam, bana diğer özellikleri lazım, kaliteli root nasıl yapılır bi bilgin var mı?

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
telefondan telefona değişir
forumda arayarak bulabilirsiniz

SM-N9000Q ile uygulamasından gönderildi.

Guccim

Guccim

Üye
Merhabalar Bahsettiğiniz Samsung S6 Live Demo Unit Cihaz dan ban 5 ADET Lazım ... 400.TL Diyen arkadaş nerden temin edebilirim ..

FarklıBirDost

FarklıBirDost

Üye
    Konu Sahibi
Cihazı kapmışlar arkadaşlar sahibinden.com'da bulmuştum. Bu konuyu yazdığımın ertesi günü satmış adam. Malesef ben de alamadım yani

Üst Alt