Liste yıldız dolu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
мαχ ραуηє

мαχ ραуηє

Üye
Liste yıldız dolu
Forvetini ve orta sahasını güçlendirmek isteyen Trabzonspor’da gündemde önemli 3 isim bulunuyor. Birçok futbolcuya kanca atan ve şartların olgunlaşmasını bekleyen Bordo-Mavililer, Almanya’nın Eintracht Frankfurt takımıyla sözleşmesi sona eren forvet oyuncusu Halil Altıntop’a teklifini sundu ve beklemeye geçti. Bordo-Mavililerle tirsek temasını sürdüren Halil ise, ‘Bana Pazartesi gününe (bugün) kadar süre verin. Size kararımı bildireceğim” dedi. Halil Altıntop’un kararı beklenirken, Bordo-Mavililerin Eskişehirspor’un uçarı forveti Batuhan Karadeniz’e de teklif sundu. Sorunlu bir futbolcu olarak bilinmesine karşın yetenekleriyle Avrupa çapında bir isim olacağı düşünülen Batuhan’ın teklife çok olumlu yaklaştığı bildirildi.

Witsel Ve Batuhan da Var
Teknik direktör Şenol Güneş’in de, “Ben onu adam ederim” dediği Batuhan için şimdi Eskişehirspor’un kararını vermesi bekleniyor. Bilindiği gibi bu kulüp, Trabzonspor’un istediği Alper Potuk’u satmama kararı almıştı. Batuhan konusunda nasıl bir tutum sergileyeceği ise merakla bekleniyor. Bir başka yıldız adayı ise orta saha için gözüküyor. Bir yandan Romaric ve Adrian’ı her an bitirme aşamasında bulunan Trabzonspor diğer yandan da Belçika A Milli takımının ve Standart Liege’nin yıldız ismi Axel Witsel’i gözüne kestirdi. Türkiye A Milli maçında penaltı kaçıran 22 yaşındaki futbolcunun yetenekleri olağanüstü olarak kabul edilirken, fiyatının ise 10 milyon Euro’yu geçmesi en önemli sorun olacak gibi duruyor. Bu futbolcu için de nabız yoklanıyor.

günebakış

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...