Liseye yeni geçtim ilk gün için önerileriniz ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
paradox07

paradox07

Üye
Doğru bir söz ama bende meslek lisesine gittim, sınıfta hiç sesim çıkmazdı ve sadece bir kişiyle konuşuyordum ama senin dediğin gibi olmadı:dry: Kimseyle dalga geçmezdim ama herkez benimle dalga geçerdi tabi öyle olunca altta da kalmazdım ama kimseye de zararım dokunmazdı. Eğer yaşamasaydım bu sözlere inanırdım:oke:
Şuan üniversite öğrencisiyim. Yine bir kişiyle konuşuyorum, tek fark bu sefer sen muhattap olmazsan kimse seninle muhattap olmuyor. Şükrediyorum. Yaşayan bilir açıkçası...

evet eger senin icinde iyilik varsa Allah in izniyle iyi insanlar da seni bulacaktir.belki de senin cevrenden kaynaklanmis olabilir,ben anadolu lisesi mezunuyum,hic meslek lisesindeki gibi bir ortamim olmadi Allah a sukur.benimle de cok dalga gecenler oldu asosyal diye,icime attim biraz ama ne yapabilirim ki,mizacim oyleydi.pek aldiris etmedim ondan sonra.bazen kendime iyi ki asosyalim diyorum.hicbir zararini gormedim asosyalligin.peygamber efendimizin bir hadisi var "susmak,huylarin efendisidir." diye,bu hadise bakip teselli edebilirsiniz kendinizi eger oyle bir durumunuz varsa.

- - - Eklendi - - -

ilk başlarda bulmak zorr olsada 1 dönem bitene kadar sınıfta kimin ne olduğu ortaya çıkıyor

aynen oyle :oke:

• Beğen
Tepkiler: sebahattinART

kaihl20

Üye
Kesinlikle sessiz kalip onlarin arkadaslik kurmasinin bekleme yoksa en sinir bozucular gelir

BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
İlk gün kesin bir atılgan biri, olur tanışmak ister o kadar olmasa da herkes tanış direk samimi olma,

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
her yapılan şakaya gülme fikirlerini acıkca söylemekten çekinme
gerektiginde uyarılar yap arkadaşım susarmısın hocayı duyamıyorum burda bişeyeler ögrenmeye çalışıyorum
hocam şu arkadaşımız gerginden fazla konuşuyor
hey sen yerine otur taktayı görmiyoruz vs. vs. nihat doğan repliklerini kullan
kavga kaçınılmaz olur kalabalıkta ahkam kesenin tenhada hesabı kesilirmiş
zaten lisede kavga dayak kacınılmaz. dayak yiceksen bununda çok iyi mazeme etmek lazım
arkadaşını sınıfta konuştugu için uyardıgından gözünü moratsalar bunu gururla taşırsın
sınıfta hocanın şahit oldugu tartışmanın neticesinde ugradıgın zarar taktire laik görülür
ileriki zamanlarda okulda dokunulmazlıgın hocaların okudugu yazılı kagıtların üzerinde ismin
yazıyo olması +20 fazladan not almana neden olur
ilk günden efsane olman lazım

Ccihat67

Ccihat67

Üye
popüler olmak istiyosan sürekli olay çıkar hep böyle oluyor :( sevdiğim kız bile bi pskopatın peşinden gitti çocuk okulu bıraktı kız hala peşinde :/

Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
sınavdan 45 alınca üzülme :D

Mskrc

Mskrc

Üye
Sevgili yapma bir ona kon bir buna kon. Sevgili ölümdür

Mskrc

Mskrc

Üye
Sürekli sallayıp 35 ten yukarı alamadığını görünce bende neden olmuyor yav diye kendine sorup durma. Bidaha salla. Belki 100 alırsın

Anil-D

Anil-D

Üye
kardesım dersıne clş hocayı dınle evde tekrar yap zaten calıskan olunca yalakalar nasıl geliyor gor arkadas dedgin dost olmalı bu laflarımıda yavana atma sakın

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
uslu dur

MaxipmaN

Üye
ilk donemin sonunda kimin nasıl biri olduğu ortaya çıkar ben hemen arkadaş bulmuştum ama sımdi iyi olup ta o zaman kotu olduğum cocuklar vardı yakında 2.dönem ordan kalktim en öne oturdum orda kafa arkadaşları buldum

Bahaxi

Bahaxi

Üye
havali gorunmeye calisan dallamalardan uzak durmaya calis , sicakkanli ve arkadas canlisi ol :)

60Samet09

60Samet09

Üye
ben artıslık yap demıyorum laf attımı patlatacaksın. yoksa 4 sene bu cocuga cok cektırırler. ben laf atan kımı dovduysem kanka olduk :D

by-pegasus

Üye

:off:bu benim taktiğim:megafon:
İlkokuldan beri stratejim bu :D

ilk okulda bana zeybek efesi derlerdi :ehe
nerde o günler :ehe

- - - Eklendi - - -

ben artıslık yap demıyorum laf attımı patlatacaksın. yoksa 4 sene bu cocuga cok cektırırler. ben laf atan kımı dovduysem kanka olduk :D

bir kavgada yanlışlıkla müdüre yumruk patlatmıştım
ama birşey olmadı yalnız müdür biraz birşeye benzedi
:ehe

• Beğen
Tepkiler: Ccihat67
Ccihat67

Ccihat67

Üye
Deneme sınavlarında zikzak çiz :) o taktikle okulda ilk 10 a girdim sınıfta 3.oldum :ehe

Emip

Emip

Üye
daha 34 gün var ama neyse arkadaşlarını iyi seç esrar tine sigarabali çekenler oluyor

mcnpl4

mcnpl4

Üye
hic bisey yapmasanda olayler gelisiyo cok takilma. etrafi iyi incele:D

kapaq

kapaq

Üye
bence ilk once etrafini iyi incele erkeklerle arkadas olmayi dene kasma eger hayvan olck kdar camislarsa kizlarla takil kizlarin muhabbeti iyidir bu arada ilk sinavlarda dusuk alabilirsin moralini bozma iyi caalis :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt