Lise komiklikleri ..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
milagros_zuzu

milagros_zuzu

Üye
    Konu Sahibi
Lise komiklikleri ..

sinif : lise son
tarih : mezuniyet haftasi
olay : mezuniyeti kutlamak için okula sampanya getirilir patlatilip içilmeye baslanir müdür yardimcisinin sinifa geldigi haber alinir yakalanmamak için sise pencereden disari atilir sokakta yürüyen vatandasin basina sise çarpar vatandas siseyle beraber müdüriyete gider mezuniyet öncesi son disiplin cezasi alinir siseyi atan ve arkadaslari okuldan uzaklastirilir
(zorba, 20042005 13:28)

= = =

ehliyet sinavina girecek mudurun okul bahcesinde araba kullanma calismasi yaparken arabayla birlikte binaya girmesi, okulun tatil edilmesi
(rasyoirrasyonalist, 20042005 14:26)

= = =

lise son sinifta senenin son gunlerine yaklasilirken bir gun dersin ortasinda acik olan camlardan iceri buram buram sogan kokusu gelmesi ve bu olayi takip eden oglen tenefusunde yan sinifa gidildiginde yerdeki tepsinin icinde cig kofte yoguran 3-4 arkadasin gorulmesi ve okulun birbirine girmesi
(bkz: ayazaga isik lisesi)

= = =

lisede din kültürü dersi yazilisinda din kültürü hocasinin siranin üzerine çikip namaz kilmasi ve bizlerden o namaz kilarken kopya çekmememizi istemesi yoksa çarpilabilcegimizi söylemesi
(tiny toon, 26042005 16:02)

= = =

bir ingilizce dersinde siniftaki herkes sirayla bir cümleyi okumaktadir ömer kendisine hangi cümlenin geleceğini 10 kişi önceden bulmuştur cümle aynen şudur

- whenever she is angry with sezai , she drinks too much

ömer bütün kelimelerin okunuşunu bildiğini düşünür ama sezai yi yabanci bir kelime zanneder ve önce yanindaki arkadaşına sorar

ö -olm bu nasil okunuyor
x- himm abi valla ilk kez görülüyorum

ömer sonra arkasina döner

ö- sıra bana geliyor çabuk söyleyin şu nasil okunuor
y- biz kendi cümlelerimize bakiyoruz valla onu bilmiyorum

ve sira ömer'e gelmiştir ömer okur

-venevır şi iz engri vit sizii

devamini okuyamaz ömer tüm sinif gülme krizlerindedir hiç gülmeyen, ders aksatmayan ciddi ingilizce öğretmeni gülmekten masanin altina girmiştir ve dersi orda bitirip serbest birakmiştir herkesi
**
(servicio, 18052005 03:31)

= = =

biyoloji hocasının hayatının hatasını yaparak okulun en fırlama öğrencisine vücuttaki en sert kas nerde demesi öğrencinin de cevaben şeyini göstererek valla benimki burda seninkini bilmem demesi
(bkz: ayrancı lisesi)
(bibeneksiktim, 19052005 20:33)

= = =

geometri hocasının yoğun istek üzerine dağlar dağlar ı şımarmamamız kaydıyla söylemeye başlaması şarkının ortasında yine bir fırlama arkadaşın bravo hocam diye bağırmasıyla hep böyle oluyor diye ağlaması
(bibeneksiktim, 19052005 20:40)

= = =

coğrafya hocasının konuştukları için sınıfa küsmesi arkasını dönüp bütün ders camdan dışarı bakması ben size küstüm diye sitem etmesi
(lomelindi, 19052005 22:11)

= = =

öğretmenlerden birinin, okul çıkışında herkesin gözü önünde eski kocası tarafından vurdurtulması (bkz: özel doğuş lisesi)
tabi okulun en kabadayısı, astığım astık kestiğim kestik avni hoca'nın en önden kaçması ayrı bir dumur sebebi olmuştur
(dosed, 20052005 01:20)

= = =

arkadasimin dayisinin lisedeyken turkce dersinde sozluye kaldirilmasi hocanin ona failatun failun cekimlerini sormasi ogrencinin "bilmiyorum" demesi hocanin "olm niye calismadin?" diye sormasi ogrencinin "y*rrak y*rrak kelimeler neyini calisicam" diye cevap vermesi hocanin ogrenciyi mudure yollamasi mudurun ogrenciye "olm ne oldu?" diye sormasi ogrencinin "ananin *mi oldu" diye cevaplamasi ve sonunda asmis bir ceza almasi
hepsi dogrudur

(bkz: psikopat)
(bkz: cumhuriyet lisesi)
(asfalt sovalyesi, 20052005 10:07)

= = =

istanbul'un güzide liselerinden birinde okulu krallığı zannetmekte olan müdürün odasına kadar kırmızı halı serdirmesi ve o kata öğrenci girişini yasaklamaya çalışması
aynı okulda "sçarım böyle okulun içine"tepkisini somut olarak gösteren bir elemanın yakalanması ve okuldan atılması
(jolly jumper, 04072005 01:52 ~ 12:25)

= = =

lise 2 de olmanın okuzlugu , en arka sırada oturmanın verdigi hayvanlik ve biyoloji dersinin beden uzerinde yarattigi boslukla elinizdeki 0,5 kalemi** on sirada oturan arkadasin kulagina sokup sozde saka yaparkan birden kalemin arka ucunda bulunan silgi kapagi arkadasin kulaginin icinde kalir cikarmak icin ugrasilir fakat nafile kapak giderek iceri dogru kacmistir arka sirada olusan durumu fark eden hocada olaya istirak eder üstelik kiz ogrecinin birisinden cimbiz alip fakat hocamizda basaramaz hemen müdür yardimcisina gidilir once bir güzel firca yenir ardindan arkadasin koluna girilip numume hastanesine gidilir işimiz bitince okula donulur tekrar firca yenir
(catamenia, 04072005 02:10)

= = =

fizik hocamız ve bir zamanlar kim beş yüz milyar ister 'e alternatif olarak özkan uğur'un yaptığı yarışma programının ,gündem itibariyle,fazla etkisinde kalan bir arkadaşımızın diyaloğunu aynen aktarıyorum:

-oğlum,tahtaya kalk çöz şu devre sorusunu
-hocam,ehhmm,kem küm
-çözsene yavrum iki saattir anlatıyoruz burada
-hocam,ben top kullanmak istiyorum
-oğlum ne topu?
-komşu yardımı
-kimi arayacaksın?
-x bey bizim komşumuz olur da(x bey de başka bir fizik hocamız)
-sirseriyi!!!
(clytia, 18072005 22:06 ~ 22:07)

= = =

bir insanın hayatı boyunca anlatmaktan zevk alacağı ilginçlikler sinsilesidir

pazartesi sabahı geç uyanılmıştır ve bayrak törenini kaçırmamak için zaten eve yakın olan okula apar topar hazırlanılıp gidilir ama tören başlamıştır artık
tüm öğrenciler kendi sınıflarının olması gerektiği yerdedir ama geç kalmadan ötürü kenarda diğer geç kalanlarla birlikte törenin bitmesi beklenmektedir

derken sınıf arkadaşlarının heyecanlı heyecanlı "gel olm gel, gelsene ulan" dediği ve anlamsız el kol hareketleri yapıldığı görülür bi terslik vardır hiç takmadan beklemeye devam edilir sonra sınıf arkadaşlarına hocaların da katıldığı görülür ısrarla çağıran kalabalığa doğru yürümekten başka çare yoktur
tüm okulun gözü önünde tek başına yürünerek sınıfın olduğu kalabalığa karışılır

arkadaşlardan biri
-olm müdür senin adını okudu kürsüye çağırıyor
-hadi len müdür neden adımı okusun? nerden tanıyacak beni?
-valla çağırdı ya git çağırıyo seni işte herif

etraftaki birkaç kişiye daha sorduktan sonra korkulu gözlerle müdüre doğru yürünür
iç ses - eyvaah lan müdür niye çağırdı ya beni

müdüre yaklaşınca müdürle göz göze gelinir lise hayatı boyunca mitolojik bir karakter sanılan müdür direk size bakmaktadır
-gel yavrum kürsüye

yaklaşık 3000 kişinin karşısına çıkılır yarı uykulu şiş gözlerle hala yusuf yusuf durumu vardır ve hala olayı anlama çabası devam etmektedir ve müdürden herşeyi açıklayıcı cümle gelir

-ve işte karikatür yarışmasını kazanarak okulumuzu temsil eden arkadaşımız alkışlayın

tüm okul sizi alkışlarken siz dumurun dibine vurmuşsunuzdur

tabi ya'dır, kazanmıştınız ya nasıl unutursunuz?
(pulpowski, 19072005 14:13)

= = =

psikopat edebiyat hocasının (bkz: mürüvvet erdurmaz) yine köpürüp bir süre bağırıp çağırdıktan sonra elindeki ders kitabını 2 kattaki sınıfın penceresinden dışarı fırlatması müdür odasının sınıfın tam altında bulunması ve kendisinin de o sırada odanın önünde dikiliyor olması itibarıyle adamın kitabı kafaya yemesi akabinde "kim attı lan o kitabı!" diye höykürerek sınıfa dalması ve mürüvvet erdurmaz kişisinin çeneyi iyice yukarı kaldırarak, 'ne var lan' edasıyla "ben attım" demesi üzerine müdürün anında tırsması
hatta müdürün bile deli gibi korktuğu bi hocanın var olması başlı başına dumurluktur bence
(cereal killer, 22072005 15:27 ~ 16:30)

= = =

sınıf başkanına teslim edilen yeni pasoların oscar töreni misali bir törenle sahiplerine dağıtılması pasosunu alan herkesin tahtaya çıkıp sınıfa bir teşekkür konuşması yapması
(muk, 22072005 15:31)

= = =

yarışmalara hazırlanan gurubu çalıştıran matematik hocasının, bu sebeple dersine giremediği sınıfının adeta kürt çalıp cingene oynaması* durumu ardından sınıfı haklamak için yola çıkan matematik hocasının yanlışlıkla bir üst kattaki sınıfa girip, üstelik sınıfta başka bir hoca varken ama belli değilken en ön sıradaki önünde türkçe kitabı açık bulunan öğrenciye* "ulan metematiği yaptın da türkçe mi kaldı" diyerek bir fırça iki de sille atması sonradan arka sıralarda ki öğrencilerin ve gürültünün arasına karışmış olan dersin hocasını farkedip özür dilese de tokat yiyen kişinin ne olduğunu anlamaya çalışması unutulmayacak bir dumurdu
(orhan perver floydian, 11082005 16:55 ~ 16:59)

= = =

dersin ortasında bütün sınıfın bir anda camdan dışarı belli bir noktaya bakmaya başlaması bir müddet sonra merakına yenik düşen hocanın da ne var orada diyerek dışarı bakmasıyla eşzamanlı olarak birinin önceden hazırlanmış kasetçaların play tuşuna basması bütün sınıfın ayağa kalkarak oğuz yılmaz'ın "gördün mü" parçası eşliğinde oynaması
(y b eren, 10012006 16:31)

----
bayrak töreninde bir cuma öğleden sonrası mikrofondaki müdürden disiplinsizlik, düzensizlik vs üzerine uzunca bir fırça yenmiştir hiç kimse kafasını bile kaldıramaz o derece bir azardır müzik öğretmeni istiklal marşı okutmak için mikrofona geçer her zamanki düzene göre istiklal marşı enstrümental olarak fonda çalar, üzerine öğrenciler ve hoca okur müzik öğretmeni işaret verir kasetin çalıştırılması için, müdür yardımcısı tuşa basar ve müzik başlar: "endamıınnn yeteeeerrrr*" az önce sert bir fırça çeken müdür de dahil herkes iptal olmuştur, uzun bir süre şarkıyı kapatacak kadar toparlayan olmaz
(bkz: antalya anadolu lisesi

oTToMaNiAc

oTToMaNiAc

Üye
Endamın Yeter :D :D :D

Salihyet

Salihyet

Üye
O endamın yeteeeer bizde de oldu :ehe birden oyun havası çalmaya başlamıştı :kop: allahım ne gündü yarabbim ? :D

in_dream

in_dream

Üye
hımm :hmmm adım geçmiş ama benimle alakası yok , :D

ouSahin

ouSahin

Üye
Lise hayatı bambaşka ya :D

grafikseli 84

grafikseli 84

Üye
coğrafya hocasının konuştukları için sınıfa küsmesi arkasını dönüp bütün ders camdan dışarı bakması ben size küstüm diye sitem etmesi

nurikaratas

nurikaratas

Üye
Oğuz Yılmaz dan gördün mü...:kop::kop::kop:

mservank

mservank

Üye
cuma günleri bazen bizde türlü türlü şarkılar çalardı:)
bir kerede ilkokulda ingilizce öğretmenimizin sinirden gözleri dolmuştu :kop:

kokowic

kokowic

Üye
:) güzelmiş eline sağlık

serkanım_

serkanım_

Üye
hababam ha gordun mu

AKATLI

AKATLI

Üye
teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt