lise de gezmek mi çalışmak mı

Sponsorlu Bağlantılar

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
    Konu Sahibi
lise de gezmek mi çalışmak mı
Evet arkadaşlar kafamda bir sürü soru var lisede ders mi çalışmalı yoksa son seneye bırakıp gezip tozmak mı malum bu yaşlarda ergenlik falan çocuk gibi yaşasan kaç yaşına geldin bebekmisin atari genc gibi yasasan yaşin kaç başin kaç azarı gezip tozmayi universiteye mi birakmali

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
atalarımız ne demiş bugünki işini yarına bırakma :tebessüm:

The SLayeR

The SLayeR

Üye
Kardesim abin yasindayim onerimi dikkate al guzelce duzenli calis guzel bir bolum universite kazan iste o zaman hayati guzel yasarsin bu dedigimi unutma universiten ne kadar kaliteliyse ortaminda kaliteli olur guzelce dersini calis lise ayaklari bos ayak dersine bak sen bizde gectik o yollardan coktan

gutihaz1

gutihaz1

Üye
Ders calış notlarını yükseltmeye bak üniversiteye gitmek istersen yüksek notlar sana güven getirir seçeneklerin çoğalır .İlla ki ben okuldan kaçıp gezmek istiyorum diyorsan nisana kadar sıkı çalış sonra kafana göre takıl 2000 yılında liseyi bitiren birisi olarak tavsiyem budur

Tr_SERGEN

Tr_SERGEN

Üye
tüm lise boyunca hiç çalışmadım hep arkadaşlarla yardımlaşarak dersleri geçtim :ehe
şuan anestezi okuyorum istediğim bölümde buydu. Ama son sene çok çalıştım .yoksabi halt işim olmazdı.Ben rapor hastalık bhanesiyle 60 günün üstünde devamsızlık yapardım senede.ancak hiç zayıfımda olmadı çünkü arka sırada takılan o ergen çocukların yanında değil daha önde hem çalışkan kişilerle hem serserilerle ii geçindim.Zaten ilk başadığında kendini ezdirmezsen bidaha kimse sana bulaşmaz. Bölece kafan rahat olur.Ve hedefe ulaşırsın

furkankaya559758

Üye
Şimdi çalışmayıp bütün dersleri son seneye bırakırsan çok bunalırsın. En iyisi şimdiden çalış ileride hem rahat et hem de daha yüksek puanlar al.

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Bak ben ikinci üniversitedeyim kardeşim. Lisede hiç çalışmazdım ve gerçekten cezasını çok çektim keşke çalışsaydım diye başımı çok taşlara vurdum. İstediğim bölüm olan bilgisayar mühendisliğine gidemedim. Lisede her şeyi zamanında yap. Kendine bir program hazırla ama kısa ama uzun hiç farketmez kafana göre hazırla ama kesinlikle uy o programa. Gez toz kız arkadaşların olsun kavgaların olsun herşey olsun ama ders de olsun. Sen eşeğini sağlam kazığa bağla ki yarın öbürü gün "Allah'ım ben üzerime düşeni yaptım tevekkül senin." diyebilesin kardeşim

Gallahad

Gallahad

Üye
atalarımız ne demiş bugünki işini yarına bırakma :tebessüm:
arkadaşın dediği gibi arkadaşın lise aslında kolay herşeyi bir arada yapabilrsin ders tekrarı yapsan günlük olarak sınavlardan 2 3 hafta öncede biraz daha sağlam tempoyla çalışırsan sosyal hayat+ders+uyku=güzel üni :rock:

0MG90

0MG90

Üye
Sen okula çalışmak için gidiyorsun, rapor alıp gezmek için değil. Aklın varsa çalış, güzel bir üniversiteye git hayatını rahat yaşa.

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
    Konu Sahibi
Lisenin son senelerinde oldugu gibi universitede de bir yigin tes kitabi bitirmek zorundamiyiz yoksa hersey derste isleniyo sana da biraz tekrar falan mi kaliyo

0MG90

0MG90

Üye
Hayır sürekli çalışmak ve test çözmek zorundasın 12'de boş boş girilmez YGS'ye LYS'ye

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
    Konu Sahibi
Hayır sürekli çalışmak ve test çözmek zorundasın 12'de boş boş girilmez YGS'ye LYS'ye
Onu biliyorum abi de universitede mi yiginla test cozmek zorundayiz ya da dedikleri gibi kafana gore mi takiliyorsun

0MG90

0MG90

Üye
Onu biliyorum abi de universitede mi yiginla test cozmek zorundayiz ya da dedikleri gibi kafana gore mi takiliyorsun
Üniversiteye gidince hangi meslekle uğraşacak isen onunla uğraşıyorsun

• Beğen
Tepkiler: aLoNeAnqe
@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Lisenin son senelerinde oldugu gibi universitede de bir yigin tes kitabi bitirmek zorundamiyiz yoksa hersey derste isleniyo sana da biraz tekrar falan mi kaliyo
Bak benim haftada 3 gün dersim var. İstediğim kadar gezebiliyorum ve hocaları çözdüğün zaman rahat geçiyorsun. Hele bazen de belli başlı kırtasiyelerde çıkmış sorular olur onları devamlı soran hocalar da var :D Üniversite rahat yani anlayacağın

• Beğen
Tepkiler: aLoNeAnqe

Üst Alt