Lise 3 Sınıf Değiştirme Yardım !!

Sponsorlu Bağlantılar

Mufche

Mufche

Üye
    Konu Sahibi
Lise 3 Sınıf Değiştirme Yardım !!
Arkadaşlar bnm lise 1de ve 2de beraber oldugum arkadaslarımdan ayirdilar , o sınıfta 2 kişilik boş yer var müdür yardımcısına söylediğim halde beni oraya almadı :/ Ben öyle çabuk arkadaş edinemiyorum , geçirmeme gibi bi hakkı varmı ?

anılbaran

anılbaran

Üye
bunu müdüre sorman lazım .

Lenneth

Üye
Gecirmeme haklari var ama veli istegi olursa ve okula iyi bir katki payi yatirilmissa hemen hallediyorlar.

BYFECI

BYFECI

Üye
Biz naapabiliriz kardeş müdüre git.

R.A.M

R.A.M

Üye
Sen yapamazsın bunu yani yaparsında seni takmazlar veli isterler :D

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
boşver beni de geçen yıl ayırdılar ama hem sınıfımdakilerle kaynaştım hem de arkadaşlarıma samimiyetiiz hiç bozulmadı üstelik bunun karşılığında kıyak geçtiler 5 yakın arkadaşımın 3üyle aynı sınıftayım :naughty:

BYFECI

BYFECI

Üye
boşver beni de geçen yıl ayırdılar ama hem sınıfımdakilerle kaynaştım hem de arkadaşlarıma samimiyetiiz hiç bozulmadı üstelik bunun karşılığında kıyak geçtiler 5 yakın arkadaşımın 3üyle aynı sınıftayım :naughty:

:hmmm

Mufche

Mufche

Üye
    Konu Sahibi
bu sınıfta baya çalişkanmış burda kalıcam galiba :P

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
hemen sattın arkadaşlarını :ehe

Mufche

Mufche

Üye
    Konu Sahibi
eski sınıfım aynen duruyor oraya gittigimde sınıftan kovuyolar resmen :) Kim satmış sence? :)

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
sen satmışın :ehe

Mufche

Mufche

Üye
    Konu Sahibi
satmıs olsam bile keyiften bırakmadık onları zorla yani müdür yardımcısı izin vermedi ********* :ehe:

RecepBerkA

RecepBerkA

Üye
Ben daha sinifta arkadas bulamadim :(

Mufche

Mufche

Üye
    Konu Sahibi
Zamanla tanışırsın . ben lise 1de 1 hafta sonra konuşmaya başladım çocuklarla :hmmm

RecepBerkA

RecepBerkA

Üye
e insallah :D

BYFECI

BYFECI

Üye
:hmmm

R.A.M

R.A.M

Üye
lisede bir arkadaş gelir bir arkadaş gider bu böyledir sağlam arkadaşlarda olur.