Lisans kontrolünü kapatmak

Sponsorlu Bağlantılar

rtaymus07

rtaymus07

Üye
    Konu Sahibi
Lisans kontrolünü kapatmak
Blacmart tan veya başka bi yerden indirdiğim uygulamaları lisans yuzunden kullanamıyorum.Biraz araştırdım ama yine yapamadım.Mesala lucky patcher ile yapılıyormuş ama beceremedim.Yardım ederseniz sevinirim...:what::what::)

KayraBey

KayraBey

Üye
Öncelikle telefon root edilmiş olmalı.

nefretsiz

nefretsiz

Üye
telefonunuz root lu ise linkten programı indirip kurun açın en alttan install and reboot deyin telefonunuz yeniden başladığında google play simgesi lucky patcher in simgesine benzeyecektir.eğer böyle olduysa rahat rahat kullanabiliriniz lisanssız :)

link =

(( her sorumluluk sorumluluk size aittir ))

• Beğen
Tepkiler: fbkrall ve rtaymus07
rtaymus07

rtaymus07

Üye
    Konu Sahibi
Tamam kurdum ama hala lisans hatası veriyo

Bu programdan sonra yuklediklerim için mi geçerli yoksa daha oncekilerede etki edermi ?

nefretsiz

nefretsiz

Üye
google play 3.10.14 sürümü kurulu olucak ve simgesinde sarı gülen üz olucak yoksa gene ister lisans

rtaymus07

rtaymus07

Üye
    Konu Sahibi
Oldu :tşk:

proxy_33

Üye
Olmuyor kardes yaw gene atıyor programdan gene lisans istiyor

proxy_33

Üye
(dediklerin aynen oldu)

nefretsiz

nefretsiz

Üye
erocano

erocano

Üye
Lucky Patcher'la da halledebilirsin :)

Lohengram

Lohengram

Üye
Lucky Patcher'la da halledebilirsin :)

Aynen Luckpatcher[ROOT LAZIMDIR] bu alan üzerine kurulmuş en çok kullanılan uygulama ama bazı telefonlarda değişik hatalara neden olabiliyor.Bu sorunlar yeniden rom yüklemeye kadar uzanabiliyor bazen :oke:

• Beğen
Tepkiler: rtaymus07
ahmetemha

ahmetemha

Üye
lucky patcher'i bir turlu kullanamadim %33 de kaliyor devami gelmiyor

Penci Hoca

Penci Hoca

Üye
Bazı uygulamaların lisans kontrolünü kapatmak çok zor! Örneğin blackmart'dan indirdiğim ramexpander v2.0.2 sürümünün lisans sorunu var(v1.85 sürümünde sorun yok)! :D

proxy_33

Üye
Bazı uygulamaların lisans kontrolünü kapatmak çok zor! Örneğin blackmart'dan indirdiğim ramexpander v2.0.2 sürümünün lisans sorunu var(v1.85 sürümünde sorun yok)! :D

Aynen öyle ya sinir oldum ona :D

dRaJ3N

dRaJ3N

Üye
Tesekkurler

TheMadness

TheMadness

Üye

Google Play'i devre dışı bırakıp kur bakalım olacak mı :hmmm

Nactremb

Üye
Bilader senin dediğini yaptım ama olmadı şimdi ben eski playstore mi istiyorum şimdi nasıl yapcam

Üst Alt