Uygulama Lİne İsimli Sohbet Uygulaması Grup Patlatma Çözümü Varmıdır

efsndrftc

efsndrftc

Üye
    Konu Sahibi
Selamun Aleyküm Ben Eski Bir Nimbuzz Kullanıcısıyım ve Nimbuzz'un tadı baya önceden kaçmıştı ve bırakmıştık çoğu kişi bıraktı zaten, Bu Sıralar Line İsimli Sohbet Uygulamasını Kullanmaya başladım ve şu Grup Patlatmalarına Aşırı Şekilde Sinir Oluyorum, Nimbuzz için araç gereç yapan ve paylaşan arkadaşlarımız vardı Line'ın Grup Patlatmalarına Karşı Bir Çözüm Bulunabilirmi Lütfen Yardımlarınızı Esirgemeyin.
 
Bizad

Bizad

Üye
Bu adresten bilgi edinebilirsinzi;
Burada kullanım detayı, indirme linkleri bulunuyor. Yardımcı olabilecek bir site. Zaten kullanıcı deneyimi üzerine kuruluş.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt