Lima pahalı geldi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
JaNbErG

JaNbErG

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Lima pahalı geldi
Beşiktaş, Brezilyalı futbolcunun bonservisi için 5 milyon euro istenmesiyle geri adım attı. Eğer indirim olması durumunda Lima alınabilecek.
Bebe’nin sakatlığının ardından takıma bir golcü almak için harekete geçen Beşiktaş, beklemediği bir faturayla karşı karşıya kaldı. Braga, siyah-beyazlıların istediği golcüsü Lima’nın bonservisi için 5 milyon euro talep etti.
Tayfur Havutçu’nun yerine teknik direktörlük koltuğuna oturtulan Carlos Carvalhal tarafından istenen Lima için girişimlere başlayan Beşiktaş, hiç beklemedikleri bir rakamla karşı karşıya kaldı. Portekiz ekibinin yönetimiyle konuşan Kartal, bonservis bedeli olarak çıkarılan 5 milyon euroluk fatura karşısında şaşkına döndü. Bu rakamı kabul etmeyen siyah-beyazlıların bu bedelde oldukça fazla bir indirim bekledikleri vurgulandı. Braga’nın bu rakamda ısrar etmesi durumunda transfer gerçekleşmeyecek.
Braga’nın Maritimo ile oynadığı ve 2-0 galip geldiği maçtan sonra kameraların karşısına geçen Lima, Beşiktaş’ın kendisiyle ilgilendiğini doğruladı, son sözü yönetimin vereceğini söyledi. Sport TV’ye konuşan golcü şunları söyledi:
“Şu an Braga’nın resmi oyuncusuyum. Sahaya çıktığımda her şeyimi vermeye çalışıyorum. Bragalı yöneticiler benim Beşiktaş’a gitmem için karar almışlarsa buna itiraz etmem. Onların benim için en doğru kararı vereceklerine eminim

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
Bebe’nin sakatlığının ardından takıma bir golcü almak için
harekete geçen Beşiktaş,

bebe golcü müydü :aha:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...