Daniel Opare ve Ersan Adem Gülüm, Beşiktaş'a dönmek istiyor


DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Bir dönem Beşiktaş'ta forma giyen Ersan Adem Gülüm ve Opare, takıma dönmek için yönetime haber gönderdi.

Geçen sezon devre arasında Beşiktaş’a dönen ama beklentileri karşılayamayan Ersan Gülüm’den mesaj var… kiralık olarak formasını giydiği Avustralya takımından Çin’deki takımına dönen Ersan, siyah-beyazlı yönetime haber göndererek bedelsiz olarak imza atmaya hazır olduğunu söyledi. Ocak ayında Beşiktaş forması giyebileceğini hatta eğer isteniyorsa alacaklarına karşılık bonservisini bedelsiz olarak yeniden Beşiktaş forması giymeye hazır olduğunu yöneticilere iletti.BİR MESAJ DA BONSERVİSİ ELİNDEKİ OPARE’DEN GELDİ….

Beşiktaş’ta bir mesaj da 2014-15 sezonunda kiralık forma giyen Daniel Opare’den geldi… son olarak formasını giydiği Augsburg tarafından serbest bırakılan Ganalı oyuncu menajeri aracılığıyla Beşiktaşlı yöneticilere haber gönderdi. Uygun görülmesi durumunda yeniden siyah-beyazlı formayı giymeye hazır olduğunu söyledi. Herhangi bir sakatlığı olmadığını söyleyen 27 yaşındaki oyuncu Beşiktaş’ı çok özlediğini de sözlerine ekledi.
 

Benzer Konular

DiaBLoS
Cevap
0
Görüntüleme
158
DiaBLoS
Kingmortall
Cevap
4
Görüntüleme
309
esokmen
haltie
Cevap
6
Görüntüleme
385
DiaBLoS
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt