Yardım LGE975 telefonum güvenli moda geçti kullanamıyorum yardım

Sponsorlu Bağlantılar

HaKuNa42

Üye
    Konu Sahibi
LGE975 telefonum güvenli moda geçti kullanamıyorum yardım
Arkadaşlar merhaba

Dün telefonum açık şekilde sardajydı. Sarjdan çıkardığım zaman telefon otomatik olarak kapandı ve resimdeki şekilde hata verdi. Telefonu kapatıp açtım ve güvenli moda geçti. fabrika ayarlarına döndürdüm belki düzelir umuduyla ama düzelmedi gene güvenli modda. Telefonu 15 dakika kapalı tuttum açtım gene sorun devam ediyor. Normal eski moduna nasıl geçirebilirim yardımcı olurmusunuz..

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
önemli bir dosyanız yoksa stock romu tekrar atın
herhalde güncelleme filan yapmışsa bir dosya filan eksik olabilir yazılım kurun diye download moda aliyor

• Beğen
Tepkiler: HaKuNa42

HaKuNa42

Üye
    Konu Sahibi
Stock rom nasıl atarım hocam. Cihazı fabrika ayarlarına döndürdüm şuanda açık ama güvenli modda. Ve telefonun ses azaltma ve yükseltme tuşu 1 haftadır çalışmıyor. Başka forumlarda bundanda kaynaklanabileceğini okudum. Ses flexini değiştirsem sorun çözülür mü..

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye

detaylı sonuçları görebilirsiniz
anlatım yaparsam çok uzun sürer :) hazır yapılışlarından bakabilirsiniz.
ses tuşları da yazılımdan kaynaklı olabilir öncelikle yazılımı düzeltin sonra çalışmazsa tuşları değiştirtirsiniz

• Beğen
Tepkiler: HaKuNa42

HaKuNa42

Üye
    Konu Sahibi
teşekkür ederim şimdi deneyeceğim :)

Onur K.

Onur K.

Üye
gerek yok stock roma falan, cihazı aç, açıldıktan sonra güç tuşuna basılı tut ve oradaki 'cihazı kapat' tuşunun üstüne 3 5 sn basılı tut sorduğu soruya evet de, cihaz yeniden başlayıp moddan çıkar.

Üst Alt