LG VK9820SCNY Buharlı Elektrik Süpürgesi

Sponsorlu Bağlantılar

technoshark

technoshark

Üye
    Konu Sahibi
LG VK9820SCNY Buharlı Elektrik Süpürgesi
VK9820SCNY Steam Kompressor sayesinde buhar gücünün temizlikteki farkını hissedeceksiniz . Tozları yüksek emiş gücüyle emip, onları sıkıştırarak süpürgenizde saklayın.

Hepa Filtre 13: Soluduğunuz havanın neredeyse tamamına yakınını tozlardan arındıran yıkanabilir Hepa filtresi sayesinde evinizdeki alerjenlerden kurtulun.

Buharlı Temizleme
LG buharın gücü sayesinde temizlikte yeni bir çığır açıyor.
Islak-kuru modeller ile karşılaştırıldığında buharın gücü size ekstra hijyen kazandıracak. Özel tasarım buhar başlığı sayesinde , tek bir hareket ile başlığın ön kısmından tozları çekerken arka kısmından verilen buhar sayesinde mükemmel temizliğe sahip olacaksınız.
Daha Uzun Süre Güçlü Emiş: LG Kompressör yeni siklon toz ayrıştırma sistemi sayesinde tozları ayrıştırmak için filtre kullanımına son veriyor. Böylece zamanla emiş gücü kaybına yol açan tıkanmış filtrelerden sizi kurtarıyor.
Motorlu Toz Sıkıştırma: Dünyadaki motorlu toz sıkıştırma özelliğine sahip ilk ve tek elektrik süpürgesi. Sıkıştırma özelliği sayesinde tozları kalıp haline getirerek toz haznesini boşaltırken etrafa toz bulutlarının yayılmasını engelliyor. Daha fazla toz toplama kapasitesiyle 3-5 kat arası daha seyrek toz boşaltma
Sani Punch: Cilt mantarı, alerjik astım gibi hastalıkların sebeplerinden biri de yatağınızda, oturma grubunuzda, yastıklarınızda ve evinizin diğer yüzeylerinde bulunan bakteri ve akarlardır. Evinizi havalandırarak ya da normal fonksiyonlu süpürgeler ile bu akar ve bakterilerden kurtulmanız mümkün değildir . LG sağlığınızı düşünen ürünler koleksiyonuna eklediği yeni süpürge başlığı Sani Punch sayesinde bakteri ve akar kaynaklı sağlık sorunları riskini azaltıyor. Yüksek emiş gücü ve Sani Punch’ın uygulanan yüzeyde yarattığı darbe etkisi sayesinde ( Dakikada 3000 darbe ) evinizde temizliğin ve hijyenin rahatlığını yaşayacaksınız.

william75

william75

Üye
iyi de buhar parkeye zarar vermez mi?

technoshark

technoshark

Üye
    Konu Sahibi
iyi de buhar parkeye zarar vermez mi?

O kadarını bılemıyorum Lakin sitesinde rahatlıkla kullanabilirsiniz yazıyor.

Buharlı Temizleme
LG buharın gücü sayesinde temizlikte yeni bir çığır açıyor. Parke, mermer , halı ve benzeri bütün yüzeylerde rahatlıkla kullanabileceğiniz buhar fonksiyonu sayesinde yüzeyleriniz uzun süre temiz ve parlak kalacak. Islak-kuru modeller ile karşılaştırıldığında buharın gücü size ekstra hijyen kazandıracak . Özel tasarım buhar başlığı sayesinde , tek bir hareket ile başlığın ön kısmından tozları çekerken arka kısmından verilen buhar sayesinde mükemmel temizliğe sahip olacaksınız.

william75

william75

Üye
o zaman başlığında buhar ayar düğmesi falan vardır... yoksa her zemin için aynı buharı vermesi saçma olurdu...

technoshark

technoshark

Üye
    Konu Sahibi
Mantıklı bir düşünce, yani şöyle birşey olabilir tahminimce...

Ütü gibi düşünün buhara ihtiyac duyduğunuzda çalıştırabiliyorsunuz gibi.. yada bilemedim uydurdum :))

william75

william75

Üye
Mantıklı bir düşünce, yani şöyle birşey olabilir tahminimce...

Ütü gibi düşünün buhara ihtiyac duyduğunuzda çalıştırabiliyorsunuz gibi.. yada bilemedim uydurdum :))

sitesinden inceledimde birkaç başlığı var zaten süpürgenin... buhar için farklı, normal süpürge için farklı... o yüzden kesin zeminler için ayar düğmesi falan vardır...

technoshark

technoshark

Üye
    Konu Sahibi
sitesinden inceledimde birkaç başlığı var zaten süpürgenin... buhar için farklı, normal süpürge için farklı... o yüzden kesin zeminler için ayar düğmesi falan vardır...

evet bende baktım bir sürü başlığı varmış :S muhtemelen dediğin gibi zemin temizlemesi için farklı bir ayar düğmesi falan vardır :S

william75

william75

Üye
toz sıkıştırmasını nasıl yapıyor acaba?

technoshark

technoshark

Üye
    Konu Sahibi
william75

william75

Üye

böyle bir bilgiye ulaştım ama zor oldu :D

yanlız çok iyiymiş... annem torbalı makinesinde torbayı değiştirirken bile etrafa toz yayılmasından şikayet eder... bu direkt kalıp olarak çıkıyor...

technoshark

technoshark

Üye
    Konu Sahibi
yanlız çok iyiymiş... annem torbalı makinesinde torbayı değiştirirken bile etrafa toz yayılmasından şikayet eder... bu direkt kalıp olarak çıkıyor...

gerçekten çok doğru birşey dedin, bende ayar oluyorumm.. Torba dolmuş artık yer kalmamış.. Annem halen daha süpürmeye çalışıyor falan dışarıyada o tozun kokusu geldiği yetmiyormuş gibi birde toz çıkıyor ... deli oluyordum... Bu teknolojiyi seviyorum ya, sürekli farklı şeyler farklı icatlar günümüze kolaylık diye düşünüyorum ben ....

william75

william75

Üye
toz torbasız ile ilgili reklamı sizinle paylaşıyim...

[video=youtube;ioJupa9AOzE]http://www.youtube.com/watch?v=ioJupa9AOzE&feature=youtu.be[/video]

• Beğen
Tepkiler: First Lady
technoshark

technoshark

Üye
    Konu Sahibi
toz torbasız ile ilgili reklamı sizinle paylaşıyim...

[video=youtube;ioJupa9AOzE]http://www.youtube.com/watch?v=ioJupa9AOzE&feature=youtu.be[/video]

Bence bunu konu açsan daha iyi olurdu, bu konunun içerisinde kaybolur gider.. kimsede izliyemez.

technoshark

technoshark

Üye
    Konu Sahibi
Kesinlikle, vede çok kolaylık olduğunu gösteriyor ciddi anlamda.. erkekler bile rahat rahat kullanabilir :)

technoshark

technoshark

Üye
    Konu Sahibi
acaba bu yüzden mi reklamda erkek oynatmışlar :)

Muhtemelen öyledir, çünkü ben şu yakın zamanda bir temizlik yapayım dedim :) torbalı olması beni acayip zorlamıştı.. :D birde toza karşı alerjim mi vardır nedir anlamadım..

Bunu görüncede kolaylık olduğuna kanaat ettim.. Sebebi budur.. Bundan sonra Ev aletlerinde erkekler moda olucak reklamlarda :D

Düşünsene Fırın tanıtımı yapılıyor :) Erkek aşçı :D

william75

william75

Üye
Muhtemelen öyledir, çünkü ben şu yakın zamanda bir temizlik yapayım dedim :) torbalı olması beni acayip zorlamıştı.. :D birde toza karşı alerjim mi vardır nedir anlamadım..

Bunu görüncede kolaylık olduğuna kanaat ettim.. Sebebi budur.. Bundan sonra Ev aletlerinde erkekler moda olucak reklamlarda :D

Düşünsene Fırın tanıtımı yapılıyor :) Erkek aşçı :D

beyaz eşya reklamlarında erkekler mi oynar bilmem de anneme bu reklamı izlettiğimde bundan istiyorum diye tutturdu.. fiyatını bir araştırmak lazım.

Üst Alt