Öneri Lg V10 6.0 güncelleme

Sponsorlu Bağlantılar

4MaGuS

4MaGuS

Üye
    Konu Sahibi
Lg V10 6.0 güncelleme
telefonu geçen hafta cumartesi bimeksten aldık arkadaşa mobil veriden bir güncelleme indirdi ancak 6.0 değil tekrar tarattı ama bir şey bulmuyor, wifi ile tekrar bir deneme yapacağım ama bu güncellemeyi niye direk görmüyor bu konuda bilgisi olan varmı

Sarangni

Sarangni

Üye
Güncellemeler ülke ülke ya da bölge bölge yayınlanıyor. Bu sebepten aldığınız cihaza ait bölgeye gelmemiş olabilir.

Galaxy Note 3 N9005 LTE cihazımdan Tapatalk Pro ile gönderildi.

4MaGuS

4MaGuS

Üye
    Konu Sahibi
tamam ama haberlere baktığımda normalde yayınlanmış gibi gözüküyor bazıları pc üzerinden yazılım ile kurun diyorlar ama onda da bazı sorunlar çıkıyormuş
birde lg v10 g5 ten önceki amiral gemi 6.0 nasıl gelmez ya

Sarangni

Sarangni

Üye
Çoğu ülkeye gelmiştir ama maalesef firmalar deli gibi cihaz sattıkları Türkiye pazarına güncellemeleri geç veriyorlar. LG kendi yazılımı üzerinden deneme yapabilirsiniz.

Galaxy Note 3 N9005 LTE cihazımdan Tapatalk Pro ile gönderildi.

eren__44

eren__44

Üye
Kardeşim bende v10 kullanıyorum lg bridge programı ile pc üzerinden 6.0 a yükselttim sorunsuz yükledi ve sorunsuz kullanıyorum. Çok memnunum. Ayrıca cihaz kendi android sürümünden yükseltme yapmaz. Var olan 5.1 in güncellemelerini alır.. Bende vatan bilgisayardan aldım telefonumu. Aldığımda 5.1 yüklüydü. Bir aydır da 6.0 ile kullanıyorum memnunum..

mslkdn283

mslkdn283

Üye
6 güncellemesi sadece usb kablo ile bilgisayardan oluyor ben çoktan yükledim

LG-H960 ile uygulamasından gönderildi.