LG - Telefonum Açılmıyor . !

Sponsorlu Bağlantılar

burakberkan

Üye
    Konu Sahibi
LG - Telefonum Açılmıyor . !
Öncelikle İyi forumlar Arkadaşlar . Benim sorunum Şu . LG KP500 Cookie Telefonum Var Yaklaşık 2 Yıldır Kullanıyorum bi sıkıntı yaşamamıştım. Bir kaç Hafta Önce Telefon durduk yere açılmamaya başladı ilk önce LG yazısı geliyor kalıyordu bazen ise normal açılıyordu ama dün hiç açılmamaya başladı. Bazıları Yazılımını tekrar yükle bazıları Servise yolla dedi serğer servislik bir şeyi yoksa nasıl Açabilirm telefonu . ? Şimdiden teşekkürler Cevaplarınızı bekliyorum.

Gggg1994

Üye
Öncelikle İyi forumlar Arkadaşlar . Benim sorunum Şu . LG KP500 Cookie Telefonum Var Yaklaşık 2 Yıldır Kullanıyorum bi sıkıntı yaşamamıştım. Bir kaç Hafta Önce Telefon durduk yere açılmamaya başladı ilk önce LG yazısı geliyor kalıyordu bazen ise normal açılıyordu ama dün hiç açılmamaya başladı. Bazıları Yazılımını tekrar yükle bazıları Servise yolla dedi serğer servislik bir şeyi yoksa nasıl Açabilirm telefonu . ? Şimdiden teşekkürler Cevaplarınızı bekliyorum.
ya tam bilmiyorum ama bataryayı sim kartını herşeyini çıkarıp dinlendirsen bi benim eski telefonumda da öyle olmuştu da bi dene istersen

Ocean258

Ocean258

Üye
Yeni bir LG smart phone al diyor bence :)

• Beğen
Tepkiler: burakberkan, Gggg1994 ve bnerdem

burakberkan

Üye
    Konu Sahibi
Ocean258

Ocean258

Üye
Saten 2-3 ay sonra Samsung Galaxy Wonder Almayı düşünüyorum Bu kalan zamanda idare etmek için bir çözüm arıyorum.

Yerinde olsam L7 bakardım aynı fiyata iki üç ay sonra belkide L9 da olabilir fiyat durumuna göre napcan vonderi

technoshark

technoshark

Üye
KP500 lerin artık modası geçti denilebilir :) İmkanın var ise yeni akıllı telefonlardan bir tanesini bütçene uygun olanını alabilirsin :) LG Kullanıcısı olduğun için Ocean258 arkadaşa katılıyorum sana L7 Tavsiye ediyorum (:

burakberkan

Üye
    Konu Sahibi
Yerinde olsam L7 bakardım aynı fiyata iki üç ay sonra belkide L9 da olabilir fiyat durumuna göre napcan vonderi
KP500 lerin artık modası geçti denilebilir :) İmkanın var ise yeni akıllı telefonlardan bir tanesini bütçene uygun olanını alabilirsin :) LG Kullanıcısı olduğun için Ocean258 arkadaşa katılıyorum sana L7 Tavsiye ediyorum (:
Arkadaşlar açıkçası Daha LG almamayı düşünüyordum ama kafamı karıştırdınız şimdi . :) 800 TL'lik Bütçem var ayrıca yaşadığım ilde parça / LG aksesuarı bulmak çok zor. Şimdi L7 & Wonder'ı kıyaslarsak özellik bakımından Hangisini önerirsiniz . ?
Gerçi bi arkadaşımda var Wonder Çok hoşuma gitmişti ama uygulamalardan çıkınca Kasmaları oluyor. L7 de Böyle bir sorun var mı ? Ayrıca Telefon Büyük değil mi

umut0628

umut0628

Üye
googleye kiyasla yaz tum telefonlari kiyaslarsin hangisi daha iyi anlarsin ve alacaksanda markaya para verne samsung cok tutuluyor diye adamlar 300 tl telefonu degerinden cok fazlaya satiyolar mesala samsung s2 benim tel p 725 3d max ayni ozellikleri artisi bile var ne yazikki s2 1000 kusurken benimtel teknosada 799 tl neyse cok tutuluyo diye markaya para vermeye gerek yok bence ...

korkor123456

korkor123456

Üye
Lg Optimus E612 al bence

- - - Eklendi - - -

lc e 612 al bence bendede var iyi güzel bişi

AzizBasgan

AzizBasgan

Üye
Fiyatlarını Araştırmanı Tavsiye Ederim. Wonder'a 800 TL vermektense 200TL daha ekleyip (Tabi Sizin Durumunuzu Zorlamazsa) L9 Almanızı Tavsiye Ediyorum üstelik ona 4.1.2 Gelicek Diye duymuştım

technoshark

technoshark

Üye
ikisini bir yerde incele sonrasında hangisini almak istediğine sen karar ver bence, ama uygun fiyat ve tasarım bakımından l7 tavsiye ederim tekrar.