LG T310 Wink Stayle

• 7 Kasım 2010
  • 5912 Okunma
  • 13 Cevap

1. LG T310 Wink Stayle

alan yada kullanan varmı almayı düşünüyorum fakat dokunmatigi iyi değil diye duydum kullanlar biraz bilgi verebilirmi ?

Yazan: DEXTER19
  2. arkadasım tavsiye etmem ben o fiyata o deymez kamerası düşük wifi yok 3g yok benım telefonumu öneriyim sana wento f97 klavyeli çift hat 3.2 megapixel kamerası wifi var 3g sı yok ama gerçekten gzl bır telefon tabı daha gzl telefonlarda var bır fıyat soylersen sana yardımcı olmayaca çalısırım.

3. fiyat önemli değil sadece yeni çıkmış tw de gördüm int. baktım hoşuma gitti onun için dokunmatigi nasıl bilen varmı ?

--------------- Ekleme ---------------

wento f97 de wifi varmı ?

4. evt wento f97 var wifi senın dedıgın telefonu LG T310 Wink Stayle bir arkadasımda var aldıgına pişman oldugu için tavsıye etmedım

5. wento çin malı değilmi

6. wento çin malı yalnız kaliteli telefonları türkiyeyle anlaşmalı yasal tek eksigi 3g sı yok telefonlarının yakında belkı oda olur bozulmada parçaları bulunuyor normal tamir wento çok kanalında sponsorlugunu yapmıs duyulmuş markadır lg nınde gzl telefonları var eger ki dersen 450 tl falan bır telefona verırım sana bır telefon öneriyim samsung s5620 monte dokunmatigi çok spr çizilmez ekran özelligi 3g var kamerası 3 megapixel wifi var özelliklerine bakarsın tavsiyemdir az şarz yıyorr normal telefona bakılarak

7. s5620 tipi güzel değil ya

5230 nasıl

8. görsellere baktıysan tipi gzl degıl gıbı görünür samsung montenin ama canlı telefonu gordun mu farkı anlarsın gelelım senın dedıgın telefona oda gzl kamerası 2mp 3g vardı dokunmatıgı var ama nsldır orasını bılmem bazı telefonların dokunmatikleri beş para etmez benım dedıgım telefonun dokunmadıtıgı kalem kabul etmıyor el tanıması spr tabı fıyat farkı var senı etkılemk istemem karar senın

9. Lg t310 Alcam BEgenmezsem Satar 5230 alarım ya

10. t300 ün dokunmatiği süper bunun bir alt segmenti bunun da iyi olduğunu düşünüyorum..

11. bence lg t310 iyi bir telefon ben arkadaşımda gördüm dokunmatiği güzel yeni çıkanlarında wifi de var

12. lg wink dokunmatiği
    rezisitif ekran ve 2.4 inç ekran var çok küçük ekranı

13. ben aldım ekranı çok çabuk çiziliyor

14. T310i kuLLanıyorum Tavsiye Ederim ;)

Yüklüyor...
13/11/2018 - 07:36