LG, Sony’nin Xperia Z Ultra cihazı benzeri phablet modeli üzerinde çalışıyor

 • 17 Eylül 2013
 • 269 Okunma
 • 1 Cevap

 1. Akıllı telefon pazarında özellikle de Android cephesinde büyük ekranlı üst seviye akıllı telefonlar arasında mücadele şiddetlenerek artıyor. Baktığımızda Samsung Galaxy Note 3 ve Galaxy Mega ailesini, Sony, Xperia Z Ultra modelini sunarken HTC ve Nokia, ilerleyen tarihlerde One Max ve Lumia 1520 modellerini sunmayı planlıyor.

  < Resmi açmak için tıklayın >


  Yeni gelen bilgilere göre bir başka büyük akıllı telefon üreticisi olan LG de phablet modeli sunma niyetinde. Son dönem sonuçlarına göre Samsungve Apple‘ın ardından en büyük üçüncü akıllı telefon üreticisi olan firmaSony’nin Xperia Z Ultra modeline benzer bir model sunmayı planlıyor.

  Bakacak olursak eğer, LG’nin yeni büyük ekranlı akıllısının Xperia Z Ultragibi 6.4″ büyüklüğünde ve 1920×1080 piksel çözünürlüğünde olacağı kaydediliyor. 3GB sistem belleği yanı sıra, arka yüzünde 8MP kamera yer alacağı ve Google‘ın yeni Android sürümü olan Android 4.4 KitKat ile geleceği bilgileri gelmekte.

  Henüz LG’nin phablet modelinin ismi ve sunulacağı tarih hakkında ise bilgi bulunmuyor. Ancak çok yakında görsellerin gelmesini bekliyoruz.

  LG, Sony’nin Xperia Z Ultra cihazı benzeri phablet modeli üzerinde çalışıyor
   


  Yazan: ANIL
 2. 6.4" phabletler tutacak galiba? :hmmm
   

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
19/02/2019 - 13:50